databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Nicolaas Beetsstraat 97

9721RM Groningen · De Wijert · wijk Midden-Zuid · Groningen

€ 245.000
€ 3.356 / m²
73 4kamers A
Foto 1 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 2 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 3 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 4 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 5 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 6 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 7 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 8 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 9 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 10 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 11 van Nicolaas Beetsstraat 97 Foto 12 van Nicolaas Beetsstraat 97

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.73 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 30 apartments in Groningen met 51–94 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-11.3% t.o.v. mediaan van € 3.785/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Groningen

Inwoners4.545
Dichtheid7721 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 238.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt68%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00140605 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school cbs De Tamarisk — 0.1 km · 32 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kids First — 0.1 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.11 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek de Wijert — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Maarsingh — 0.74 km · 6 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Martini Ziekenhuis — 1.25 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Groningen Europapark — 1.49 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant Eetcounter Sip Bloemberg — 0.14 km · 11 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.170 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 51.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.168 per jaar (~€ 97/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.267 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~949 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~292 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1964
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas, HR-glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud230 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 12, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Groningen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Multatulistraat 86 De Wijert 61 C € 229.000 +€ 12.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.490 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.710 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 241.200 € -3.800
Jorissenweg 40 Haren-Zuidoost 60 D € 225.000 +€ 16.200
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.200 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.400 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.600 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 241.200 € -3.800
Spaanse Aakstraat 81 Selwerd 74 A+ € 250.000 +€ 0 € 250.000 +€ 5.000
Plutolaan 367 Paddepoel-Noord 81 A € 250.000 +€ 0 € 250.000 +€ 5.000
Peizerweg 68 Zeeheldenbuurt 78 C € 235.000 +€ 15.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.020 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.580 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 250.600 +€ 5.600
Bremstraat 43 Selwerd 73 C € 240.000 +€ 14.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.570 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.030 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 254.600 +€ 9.600
Kleine Bergstraat 34 Noorderplantsoenbuurt 52 A € 260.000 +€ 0 € 260.000 +€ 15.000
Avondsterlaan 72 Paddepoel-Noord 92 B € 250.000 +€ 10.120
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 260.120 +€ 15.120
Donderslaan 94 Corpus den Hoorn 68 D € 250.000 +€ 18.360
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.760 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.120 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.480 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 268.360 +€ 23.360
Hoendiep 69 Kostverloren 73 A € 270.000 +€ 0 € 270.000 +€ 25.000
Huygensstraat 42 Grunobuurt 75 A € 275.000 +€ 0 € 275.000 +€ 30.000
Bataviastraat 79 Indische buurt 56 C € 265.000 +€ 11.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.040 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.160 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 276.200 +€ 31.200

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Bremstraat 43 Selwerd 73 4 C € 240.000 € 3.288
Spaanse Aakstraat 81 Selwerd 74 4 A+ € 250.000 € 3.378
Peizerweg 68 Zeeheldenbuurt 78 4 C € 235.000 € 3.013
Vondellaan 32 De Wijert 71 3 F € 259.000 € 3.648
Hoendiep 69 Kostverloren 73 3 A € 270.000 € 3.699
Hora Siccamasingel 39 De Wijert 71 3 F € 274.500 € 3.866
Huygensstraat 42 Grunobuurt 75 3 A € 275.000 € 3.667
Donderslaan 94 Corpus den Hoorn 68 3 D € 250.000 € 3.676
Marwixstraat 17 Badstratenbuurt 69 3 D € 275.000 € 3.986
Wagnersingel 29 Helpman 74 3 C € 285.000 € 3.851
Groen van Prinstererlaan 75 Coendersborg 80 3 D € 269.500 € 3.369
Molenweg 13 Haren-Centrum 76 3 A € 295.000 € 3.882