apartment · resale
Zeeburgerdijk 750
1095LG Amsterdam · Zeeburgerdijk-Oost · wijk Indische Buurt-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar in Amsterdam B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 261 apartments in Amsterdam met 62–117 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-15.3% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 430 |
|---|---|
| Dichtheid | 5007 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 652.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MG02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kleine Kaptein — 0.24 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.3 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Molukken Apotheek — 0.69 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zeeburg — 0.82 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 1.31 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Harbour Club — 0.34 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.984 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 302 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € 0 | |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | B | € 595.000 |
+€ 9.460
1 stap(pen)
|
€ 604.460 | +€ 4.460 | |
| Esplanade de Meer 76 Park de Meer | 96 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | C | € 590.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 605.800 | +€ 5.800 | |
| IJplein 242 IJplein e.o. | 86 | B | € 575.000 |
+€ 9.460
1 stap(pen)
|
€ 584.460 | € -15.540 | |
| Boeckenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | G | € 550.000 |
+€ 34.000
6 stap(pen)
|
€ 584.000 | € -16.000 | |
| Galastraat 173 De Bongerd | 82 | A+++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Conradstraat 132 Czaar Peterbuurt | 92 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | 3 | A | € 600.000 | € 6.742 |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | 3 | B | € 595.000 | € 6.919 |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | 3 | A | € 565.000 | € 6.570 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Esplanade de Meer 76 Park de Meer | 96 | 3 | A | € 595.000 | € 6.198 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| Tosaristraat 19 Java-eiland | 87 | 3 | A+ | € 675.000 | € 7.759 |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | 3 | D | € 675.000 | € 7.258 |
| Bos en Lommerplein 97 Robert Scottbuurt-West | 96 | 3 | A | € 635.000 | € 6.615 |
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | 3 | A+++ | € 695.000 | € 7.637 |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | 3 | A | € 675.000 | € 7.941 |