Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nieuw West Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 269 apartments in Amsterdam met 50–93 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-24.0% t.o.v. mediaan van € 8.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.525 |
|---|---|
| Dichtheid | 8702 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 526.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FG02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Horizon — 0.26 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.51 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | de Vaart — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Lingzhi — 1.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 3.16 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Chef Chaouan Amsterdam — 0.45 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.152 per jaar (~€ 96/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.244 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~936 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~288 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 220 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | A+++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | C | € 425.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 440.600 | € -9.400 | |
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | B | € 425.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 433.360 | € -16.640 | |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | C | € 415.000 |
+€ 13.400
2 stap(pen)
|
€ 428.400 | € -21.600 | |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | B | € 465.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 473.470 | +€ 23.470 | |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | F | € 450.000 |
+€ 24.420
5 stap(pen)
|
€ 474.420 | +€ 24.420 | |
| Van Boshuizenstraat 377 Buitenveldert-Zuidoost | 66 | C | € 465.000 |
+€ 13.200
2 stap(pen)
|
€ 478.200 | +€ 28.200 | |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | C | € 475.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 487.800 | +€ 37.800 | |
| Loggerhof 33 Banne-Zuidwest | 76 | B | € 400.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 408.360 | € -41.640 | |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | C | € 479.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 492.000 | +€ 42.000 | |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | D | € 475.000 |
+€ 17.550
3 stap(pen)
|
€ 492.550 | +€ 42.550 | |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | D | € 475.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 493.090 | +€ 43.090 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | 3 | B | € 425.000 | € 5.592 |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | 3 | C | € 500.000 | € 7.246 |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | 3 | B | € 465.000 | € 6.039 |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | 3 | C | € 415.000 | € 6.194 |
| Johan Huizingalaan 310 Louis Crispijnbuurt | 72 | 3 | D | € 375.000 | € 5.208 |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | 3 | F | € 450.000 | € 6.818 |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | 3 | C | € 425.000 | € 5.449 |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | 3 | A | € 535.000 | € 7.643 |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | 3 | D | € 475.000 | € 7.308 |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | 3 | C | € 479.000 | € 7.369 |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | 3 | C | € 495.000 | € 7.615 |