Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Saen Garantiemakelaars Krommenie (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 apartments in Zaanstad met 44–81 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-6.0% t.o.v. mediaan van € 5.068/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 3.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 6661 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04795110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Mei — 0.37 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.44 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Guisveld — 1.0 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | B en W huisartsen — 0.61 km |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 3.99 km |
| OV-station | Wormerveer — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bonsai Fusion — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.575 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.563 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~567 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 567 per jaar en 567 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1958 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 200 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heiligeweg 5 Noorderhoofdbuurt | 50 | A | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € 0 | |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | D | € 300.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 304.830 | +€ 4.830 | |
| Poelenburg 40 Poelenburg Noord | 68 | E | € 300.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 308.840 | +€ 8.840 | |
| Kervelstraat 134 Noorderham | 74 | C | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -15.000 | |
| Thijssestraat 157 Poelenburg Noord | 76 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 15.000 | |
| Pinksterbloemweg 211 Kogerveld | 81 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 15.000 | |
| Fluitekruidweg 131 Kogerveld | 70 | F | € 270.000 |
+€ 11.900
3 stap(pen)
|
€ 281.900 | € -18.100 | |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | F | € 315.000 |
+€ 12.580
3 stap(pen)
|
€ 327.580 | +€ 27.580 | |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 35.000 | |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.000 | |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.000 | |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 52 | A++ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Poelenburg 40 Poelenburg Noord | 68 | 3 | E | € 300.000 | € 4.412 |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | 3 | D | € 300.000 | € 4.348 |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | 2 | A | € 350.000 | € 5.469 |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | 3 | A | € 369.000 | € 5.348 |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | 3 | B | € 350.000 | € 4.930 |
| Fluitekruidweg 131 Kogerveld | 70 | 2 | F | € 270.000 | € 3.857 |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | 3 | C | € 335.000 | € 4.589 |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 54 | 3 | A++ | € 375.000 | € 6.944 |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 52 | 3 | A++ | € 350.000 | € 6.731 |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | 4 | F | € 315.000 | € 4.257 |
| Kervelstraat 134 Noorderham | 74 | 4 | C | € 285.000 | € 3.851 |
| Thijssestraat 157 Poelenburg Noord | 76 | 3 | C | € 315.000 | € 4.145 |