Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Riant Makelaars Groningen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 apartments in Groningen met 79–146 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-4.6% t.o.v. mediaan van € 3.664/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 1.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 9910 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 330.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bekenkampschool — 0.35 km · 32 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Roezemoes — 0.49 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.34 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Oosterpoort — 0.79 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Vecht — 0.27 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hoofdstation — 0.55 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wah Hing — 0.35 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.260 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.074 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1921 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~678 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 452 per jaar en 452 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 350 m³ |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Ketwich Verschuurlaan 56 Villabuurt | 115 | C | € 375.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 385.350 | € -9.650 | |
| Parkweg 22 Rivierenbuurt | 124 | C | € 395.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 406.160 | +€ 11.160 | |
| Peizerweg 47 Zeeheldenbuurt | 116 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Molukkenstraat 46 Indische buurt | 138 | D | € 335.000 |
+€ 22.080
2 stap(pen)
|
€ 357.080 | € -37.920 | |
| Van Ketwich Verschuurlaan 44 Villabuurt | 116 | C | € 345.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 355.440 | € -39.560 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Ketwich Verschuurlaan 56 Villabuurt | 115 | 4 | C | € 375.000 | € 3.261 |
| Peizerweg 47 Zeeheldenbuurt | 116 | 6 | A+ | € 425.000 | € 3.664 |
| Van Ketwich Verschuurlaan 44 Villabuurt | 116 | 4 | C | € 345.000 | € 2.974 |
| Parkweg 22 Rivierenbuurt | 124 | 4 | C | € 395.000 | € 3.185 |
| Molukkenstraat 46 Indische buurt | 138 | 6 | D | € 335.000 | € 2.428 |
| Slachthuisstraat 69 Bloemenbuurt | 83 | 4 | A | € 299.000 | € 3.602 |
| Zwaan 14 Piccardthof | 117 | 4 | A | € 679.000 | € 5.803 |