apartment · resale
Burmandwarsstraat 1
1091SL Amsterdam · Weesperzijde-Midden/Zuid · wijk Weesperzijde · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | NEWCURB Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 230 apartments in Amsterdam met 74–137 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.240 |
|---|---|
| Dichtheid | 17559 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 629.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MB02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Cygnus Gymnasium — 0.28 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Elfenbankje — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.37 km · 42 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Transvaal Alphega-apotheek — 0.5 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Vrolikstraat — 0.33 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.22 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Benji's — 0.04 km · 101 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.815 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 171.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.696 per jaar (~€ 141/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.956 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1378 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~424 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt uit 2021, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 348 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kerkstraat 210 Vijzelstraatbuurt | 100 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 1.000 | |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -4.000 | |
| Van Hallstraat 17 Westerstaatsman | 92 | C | € 785.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 803.400 | +€ 4.400 | |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | C | € 785.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 804.600 | +€ 5.600 | |
| Bestevâerstraat 105 Landlust-Zuid | 101 | B | € 795.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 806.110 | +€ 7.110 | |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 814.600 | +€ 15.600 | |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 814.600 | +€ 15.600 | |
| Olympiaplein 156 Van Tuyllbuurt | 93 | D | € 795.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 820.110 | +€ 21.110 | |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | C | € 800.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 821.600 | +€ 22.600 | |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | D | € 750.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 774.840 | € -24.160 | |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | C | € 750.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 772.400 | € -26.600 | |
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | C | € 750.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 770.400 | € -28.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | 4 | C | € 800.000 | € 7.407 |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | 4 | C | € 835.000 | € 7.877 |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | 4 | A | € 795.000 | € 7.794 |
| Kattenburgerstraat 248 Kattenburg | 103 | 4 | A | € 750.000 | € 7.282 |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | 4 | D | € 835.000 | € 8.186 |
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | 4 | C | € 750.000 | € 7.353 |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | 4 | A+++ | € 875.000 | € 7.955 |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | 4 | C | € 750.000 | € 6.696 |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | 4 | A+ | € 895.000 | € 8.775 |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | 4 | C | € 785.000 | € 8.010 |