apartment · resale
Honingerdijk 57
3063AK Rotterdam · Struisenburg · wijk Kralingen-Crooswijk · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonvisie Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 168 apartments in Rotterdam met 59–110 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+2.0% t.o.v. mediaan van € 4.901/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 5.970 |
|---|---|
| Dichtheid | 15400 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 346.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990847
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Nieuwe Park Rozenburgschool — 0.31 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.62 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rozenburg — 0.78 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Kralingen — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek Kralingen — 0.74 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voorschoterlaan — 0.77 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restobar Colette — 0.21 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.142 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~340 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 254 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Brielselaan 18 Tarwewijk | 92 | A+ | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | € -5.000 | |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | A+ | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -6.000 | |
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -10.000 | |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | C | € 399.500 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 414.100 | € -10.900 | |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | C | € 395.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 411.800 | € -13.200 | |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | A | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | € -15.000 | |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | C | € 425.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 440.000 | +€ 15.000 | |
| Aalscholverstraat 67 Oud Charlois | 94 | B | € 399.500 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 409.840 | € -15.160 | |
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | C | € 425.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 442.800 | +€ 17.800 | |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | 3 | A+ | € 419.000 | € 4.872 |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | 3 | A | € 425.000 | € 4.885 |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | 3 | A | € 450.000 | € 5.172 |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | 3 | A | € 389.000 | € 4.631 |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | 3 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | 3 | A | € 480.000 | € 5.714 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |
| Brielselaan 18 Tarwewijk | 92 | 3 | A+ | € 420.000 | € 4.565 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 349.000 | € 4.058 |