Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 129 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Eefje Voogd Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Gooise Meren met 89–166 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+0.6% t.o.v. mediaan van € 6.211/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gooise Meren
| Inwoners | 3.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 3209 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 761.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19420401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Kinderdagverblijf | Koningskinderen — 0.56 km |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts van Muiden — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.48 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Poort van Muiden — 0.7 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 171.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.990 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 567 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gooise Meren
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huizerweg 206 Bredius-Oost | 140 | B | € 795.000 |
+€ 15.400
1 stap(pen)
|
€ 810.400 | +€ 10.400 | |
| Schout 95 De Fortlanden | 127 | B | € 825.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 838.970 | +€ 38.970 | |
| Tesselschadelaan 14 Vondellaan | 128 | F | € 795.000 |
+€ 47.360
5 stap(pen)
|
€ 842.360 | +€ 42.360 | |
| Sint Janslaan 3 Batterijlaan | 119 | B | € 695.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 708.090 | € -91.910 | |
| Anne Franklaan 205 Ooster Eng-Zuid | 141 | C | € 669.000 |
+€ 28.200
2 stap(pen)
|
€ 697.200 | € -102.800 | |
| Bremstraat 18 Bloemenbuurt | 144 | A | € 930.000 | +€ 0 | € 930.000 | +€ 130.000 | |
| Dorpsstraat 31 Muiderberg | 159 | E | € 895.000 |
+€ 52.470
4 stap(pen)
|
€ 947.470 | +€ 147.470 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tesselschadelaan 14 Vondellaan | 128 | 5 | F | € 795.000 | € 6.211 |
| Schout 95 De Fortlanden | 127 | 5 | B | € 825.000 | € 6.496 |
| Anne Franklaan 205 Ooster Eng-Zuid | 141 | 6 | C | € 669.000 | € 4.745 |
| Huizerweg 206 Bredius-Oost | 140 | 5 | B | € 795.000 | € 5.679 |
| Sint Janslaan 3 Batterijlaan | 119 | 5 | B | € 695.000 | € 5.840 |
| Bremstraat 18 Bloemenbuurt | 144 | 6 | A | € 930.000 | € 6.458 |
| Augusta de Witlaan 18 Ooster Eng-Zuid | 123 | 5 | B | € 575.000 | € 4.675 |
| Albert Grootlaan 7 Ministerpark | 145 | 7 | C | € 940.000 | € 6.483 |
| Oosterpad 20 Cereslaan | 114 | 5 | unknown | € 560.000 | € 4.912 |
| Dorpsstraat 31 Muiderberg | 159 | 5 | E | € 895.000 | € 5.629 |
| Prinses Margrietplantsoen 92 Midden Eng-Oost | 98 | 5 | B | € 629.000 | € 6.418 |
| de Lange Gangh 11 Mariahoeve Muiden | 102 | 5 | B | € 545.000 | € 5.343 |