apartment · resale
San Marinostraat 75
3541DS Utrecht · Leidsche Rijn-Centrum · wijk Wijk 09 Leidsche Rijn · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brecheisen Makelaars Leidsche Rijn B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 60 apartments in Utrecht met 56–105 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+12.8% t.o.v. mediaan van € 5.690/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.150 |
|---|---|
| Dichtheid | 8068 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 419.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440931
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Academie Tien — 0.15 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Dirck Hoetweg — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo Foodmarkt — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Leidsche Rijn Centrum — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Ceulen Klinieken — 0.47 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 1.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Leidsche Rijn — 0.29 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wijkrestaurant Venster — 0.03 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.483 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.134 per jaar (~€ 94/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.577 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~891 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~243 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening en stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 262 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cervanteslaan 25 Halve Maan-Noord | 92 | B | € 500.000 |
+€ 17.480
2 stap(pen)
|
€ 517.480 | € -2.520 | |
| Kneppelhoutstraat 20 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 64 | C | € 499.000 |
+€ 17.920
3 stap(pen)
|
€ 516.920 | € -3.080 | |
| Werkspoorplein 1 Elinkwijk en omgeving | 73 | B | € 500.000 |
+€ 13.870
2 stap(pen)
|
€ 513.870 | € -6.130 | |
| Walnootstraat 13 Ondiep | 86 | B | € 495.000 |
+€ 16.340
2 stap(pen)
|
€ 511.340 | € -8.660 | |
| Loeff Berchmakerstraat 46 Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving | 70 | D | € 485.000 |
+€ 24.500
4 stap(pen)
|
€ 509.500 | € -10.500 | |
| Boterstraat 10 Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving | 69 | B | € 525.000 |
+€ 13.110
2 stap(pen)
|
€ 538.110 | +€ 18.110 | |
| Zijlsterraklaan 23 Langerak | 92 | A | € 489.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 496.360 | € -23.640 | |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | C | € 469.000 |
+€ 23.240
3 stap(pen)
|
€ 492.240 | € -27.760 | |
| Oranjestraat 110 Wijk C | 87 | C | € 525.000 |
+€ 24.360
3 stap(pen)
|
€ 549.360 | +€ 29.360 | |
| Battutalaan 739 Kanaleneiland-Zuid | 87 | A | € 475.000 |
+€ 6.960
1 stap(pen)
|
€ 481.960 | € -38.040 | |
| Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost | 91 | C | € 535.000 |
+€ 25.480
3 stap(pen)
|
€ 560.480 | +€ 40.480 | |
| Laan van Chartroise 102 Ondiep | 73 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Korenschoofstraat 26 Pijlsweerd-Zuid | 80 | 3 | A+ | € 590.000 | € 7.375 |
| Plantage 131 2e Daalsebuurt en omgeving | 79 | 3 | A | € 449.500 | € 5.690 |
| Oranjestraat 110 Wijk C | 87 | 3 | C | € 525.000 | € 6.034 |
| Battutalaan 739 Kanaleneiland-Zuid | 87 | 3 | A | € 475.000 | € 5.460 |
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | 3 | C | € 450.000 | € 5.233 |
| Werkspoorplein 1 Elinkwijk en omgeving | 73 | 3 | B | € 500.000 | € 6.849 |
| Laan van Chartroise 102 Ondiep | 73 | 3 | A+ | € 475.000 | € 6.507 |
| Cremerstraat 352 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 78 | 4 | C | € 550.000 | € 7.051 |
| Sartreweg 90 Voordorp en Voorveldsepolder | 77 | 3 | A | € 415.000 | € 5.390 |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | 4 | C | € 469.000 | € 5.651 |
| Walnootstraat 13 Ondiep | 86 | 4 | B | € 495.000 | € 5.756 |
| Zeeltstraat 31 Oud Hoograven-Zuid | 77 | 3 | A | € 400.000 | € 5.195 |