apartment · resale
St.-Ludgerusstraat 375
3553CX Utrecht · Elinkwijk en omgeving · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ingrid van Eck Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 apartments in Utrecht met 70–131 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-1.9% t.o.v. mediaan van € 5.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 13077 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440232
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.18 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuteropvang de Cirkel — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.42 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Elinkwijk — 0.15 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Elinkwijk — 0.13 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 1.9 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 0.86 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Susu Poké — 0.09 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.020 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.770 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1717 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~606 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 404 per jaar en 404 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1933 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 321 m³ |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost | 91 | C | € 535.000 |
+€ 8.190
1 stap(pen)
|
€ 543.190 | € -1.810 | |
| Cremerstraat 352 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 78 | C | € 550.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 557.020 | +€ 12.020 | |
| Krugerstraat 70 Leidseweg en omgeving | 86 | C | € 525.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 532.740 | € -12.260 | |
| Balijelaan 67 Dichterswijk | 106 | D | € 550.000 |
+€ 16.960
2 stap(pen)
|
€ 566.960 | +€ 21.960 | |
| Agnes van Leeuwenberchstraat 16 Tuinwijk-West | 93 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 30.000 | |
| Gruttostraat 8 Watervogelbuurt | 95 | C | € 585.000 |
+€ 8.550
1 stap(pen)
|
€ 593.550 | +€ 48.550 | |
| Walnootstraat 13 Ondiep | 86 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -50.000 | |
| Staalstraat 53 Wittevrouwen | 106 | C | € 599.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 608.540 | +€ 63.540 | |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | C | € 469.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 476.470 | € -68.530 | |
| Minahassastraat 3 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 87 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -70.000 | |
| Westerdijk 18 Pijlsweerd-Zuid | 91 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 80.000 | |
| Croesestraat 84 Rivierenwijk | 100 | C | € 619.000 |
+€ 9.000
1 stap(pen)
|
€ 628.000 | +€ 83.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Balijelaan 67 Dichterswijk | 106 | 4 | D | € 550.000 | € 5.189 |
| Croesestraat 84 Rivierenwijk | 100 | 4 | C | € 619.000 | € 6.190 |
| Gruttostraat 8 Watervogelbuurt | 95 | 4 | C | € 585.000 | € 6.158 |
| Staalstraat 53 Wittevrouwen | 106 | 4 | C | € 599.000 | € 5.651 |
| Agnes van Leeuwenberchstraat 16 Tuinwijk-West | 93 | 6 | A | € 575.000 | € 6.183 |
| Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost | 91 | 4 | C | € 535.000 | € 5.879 |
| Krugerstraat 70 Leidseweg en omgeving | 86 | 5 | C | € 525.000 | € 6.105 |
| Minahassastraat 3 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 87 | 5 | A | € 475.000 | € 5.460 |
| Westerdijk 18 Pijlsweerd-Zuid | 91 | 4 | A | € 625.000 | € 6.868 |
| Pernambucodreef 30 Vechtzoom-zuid | 99 | 4 | C | € 395.000 | € 3.990 |
| Leidsekade 123 Lombok-West | 109 | 4 | C | € 675.000 | € 6.193 |
| Walnootstraat 13 Ondiep | 86 | 4 | B | € 495.000 | € 5.756 |