Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 140 m² |
| Perceel | 139 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hans Janssen Makelaars Wijchen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Wijchen met 98–182 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-7.2% t.o.v. mediaan van € 3.809/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Aalsburg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Aalsburg 3102 | 106 | D | € 410.000 | € 3.868 |
Buurt in cijfers — Wijchen
| Inwoners | 1.210 |
|---|---|
| Dichtheid | 4064 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 476.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 1% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02960113
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bonte Boomhut — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Eerste Stap Kinderopvang — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.51 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek van Poppel — 0.64 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wijchen — 0.99 km |
| Restaurant | Meneer Smit — 0.41 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 140 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.550 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1820 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~560 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 491 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Wijchen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kronenland 1307 Kronenland | 115 | C | € 467.500 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 490.500 | € -4.500 | |
| Veenhof 1407 Veenhof | 128 | B | € 490.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 504.080 | +€ 9.080 | |
| de Weem 5 Bergharen | 119 | G | € 478.000 |
+€ 47.600
6 stap(pen)
|
€ 525.600 | +€ 30.600 | |
| Dorsvlegel 34 Bergharen | 175 | C | € 495.000 |
+€ 35.000
2 stap(pen)
|
€ 530.000 | +€ 35.000 | |
| Sluiskamp 3225 Sluiskamp | 142 | B | € 519.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 534.620 | +€ 39.620 | |
| Aalsburg 3102 Aalsburg | 106 | D | € 410.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 438.620 | € -56.380 | |
| Korte Smallesteeg 4 Verspreide huizen Hoogbroek | 138 | B | € 550.000 |
+€ 15.180
1 stap(pen)
|
€ 565.180 | +€ 70.180 | |
| Diepvoorde 2607 Diepvoorde | 109 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -80.000 | |
| Silvesterstraat 5 Alverna | 107 | D | € 375.000 |
+€ 28.890
3 stap(pen)
|
€ 403.890 | € -91.110 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sluiskamp 3225 Sluiskamp | 142 | 6 | B | € 519.000 | € 3.655 |
| Korte Smallesteeg 4 Verspreide huizen Hoogbroek | 138 | 6 | B | € 550.000 | € 3.986 |
| Veenhof 1407 Veenhof | 128 | 5 | B | € 490.000 | € 3.828 |
| Marskramer 11 Huurlingsedam | 146 | 5 | A | € 599.000 | € 4.103 |
| de Weem 5 Bergharen | 119 | 5 | G | € 478.000 | € 4.017 |
| Zomertaling 18 Wijchen Noord | 164 | 6 | A | € 595.000 | € 3.628 |
| Kronenland 1307 Kronenland | 115 | 5 | C | € 467.500 | € 4.065 |
| Diepvoorde 2607 Diepvoorde | 109 | 5 | A | € 415.000 | € 3.807 |
| Dorsvlegel 34 Bergharen | 175 | 5 | C | € 495.000 | € 2.829 |
| Aalsburg 3102 Aalsburg | 106 | 5 | D | € 410.000 | € 3.868 |
| Silvesterstraat 5 Alverna | 107 | 5 | D | € 375.000 | € 3.505 |
| Diepvoorde 3107 Diepvoorde | 104 | 5 | B | € 362.500 | € 3.486 |