apartment · resale
Tripstraat 119
2571DA Den Haag · Rond de Energiecentrale · wijk Wijk 21 Regentessekwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Korff de Gidts NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 apartments in Den Haag met 88–163 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-26.3% t.o.v. mediaan van € 4.847/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.810 |
|---|---|
| Dichtheid | 13650 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 339.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Klimop — 0.13 km · 54 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 2Samen — 0.09 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Polo Market — 0.32 km · 40 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.24 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Wasserij — 0.24 km · 40 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 0.8 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 1.56 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Amon — 0.21 km · 69 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.764 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.295 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~378 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Beneden + bovenwoning |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 445 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | A | € 445.000 |
+€ 7.680
1 stap(pen)
|
€ 452.680 | +€ 2.680 | |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | B | € 425.000 |
+€ 18.810
2 stap(pen)
|
€ 443.810 | € -6.190 | |
| Goudreinetstraat 414 Eykenduinen | 93 | D | € 425.000 |
+€ 32.550
4 stap(pen)
|
€ 457.550 | +€ 7.550 | |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | B | € 439.000 |
+€ 20.900
2 stap(pen)
|
€ 459.900 | +€ 9.900 | |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | D | € 425.000 |
+€ 35.700
4 stap(pen)
|
€ 460.700 | +€ 10.700 | |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | D | € 425.000 |
+€ 39.200
4 stap(pen)
|
€ 464.200 | +€ 14.200 | |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | E | € 425.000 |
+€ 41.410
5 stap(pen)
|
€ 466.410 | +€ 16.410 | |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 42.230
5 stap(pen)
|
€ 467.230 | +€ 17.230 | |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | A+ | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 19.000 | |
| Melis Stokezijde 94 Zijden, Steden en Zichten | 120 | F | € 375.000 |
+€ 54.000
6 stap(pen)
|
€ 429.000 | € -21.000 | |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | C | € 445.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 475.520 | +€ 25.520 | |
| Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord | 98 | B | € 400.000 |
+€ 18.620
2 stap(pen)
|
€ 418.620 | € -31.380 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Weimarstraat 143 Koningsplein e.o. | 132 | 4 | D | € 475.000 | € 3.598 |
| Aronskelkweg 52 Bohemen en Meer en Bos | 114 | 4 | B | € 498.000 | € 4.368 |
| Edisonstraat 119 Valkenboskwartier | 127 | 5 | C | € 495.000 | € 3.898 |
| Rijswijkse Landingslaan 444 Waterbuurt | 113 | 4 | A | € 499.500 | € 4.420 |
| Hendrik van Noortstraat 29 Houtwijk | 113 | 4 | A | € 500.000 | € 4.425 |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | 4 | B | € 439.000 | € 3.991 |
| Laan van Meerdervoort 1482 Componistenbuurt | 115 | 3 | C | € 450.000 | € 3.913 |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | 4 | C | € 445.000 | € 4.083 |
| Snelliusstraat 29 Sweelinckplein e.o. | 116 | 4 | E | € 550.000 | € 4.741 |
| Melis Stokezijde 94 Zijden, Steden en Zichten | 120 | 5 | F | € 375.000 | € 3.125 |
| Loosduinseweg 669 Valkenboskwartier | 112 | 4 | A | € 525.000 | € 4.688 |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | 5 | D | € 425.000 | € 3.795 |