Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Veerhuis Wonen Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 apartments in Den Bosch met 65–122 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+33.0% t.o.v. mediaan van € 5.278/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Statenlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Statenlaan 457 | 58 | A++ | € 359.500 | € 6.198 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 7743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing +55% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost — 0.79 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km |
| OV-station | 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.151 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 136.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.128 per jaar (~€ 94/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.245 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~846 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~188 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Aardwarmte en stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 283 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brouwerijstraat 16 Rosmalen centrum | 115 | A | € 649.000 |
+€ 20.700
2 stap(pen)
|
€ 669.700 | +€ 9.700 | |
| Aastraat 1 De Hofstad | 113 | G | € 628.000 |
+€ 65.540
8 stap(pen)
|
€ 693.540 | +€ 33.540 | |
| Bordeslaan 322 Paleiskwartier | 113 | A | € 595.000 |
+€ 20.340
2 stap(pen)
|
€ 615.340 | € -44.660 | |
| Hoflaan 335 Paleiskwartier | 73 | A | € 575.000 |
+€ 13.140
2 stap(pen)
|
€ 588.140 | € -71.860 | |
| Luijbenstraat 18 Het Zand | 97 | C | € 530.000 |
+€ 36.860
4 stap(pen)
|
€ 566.860 | € -93.140 | |
| Heerendonklaan 59 Deuteren | 98 | A | € 525.000 |
+€ 17.640
2 stap(pen)
|
€ 542.640 | € -117.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heerendonklaan 59 Deuteren | 98 | 3 | A | € 525.000 | € 5.357 |
| Luijbenstraat 18 Het Zand | 97 | 2 | C | € 530.000 | € 5.464 |
| Onderwijsboulevard 536 Paleiskwartier | 90 | 3 | A | € 475.000 | € 5.278 |
| Orthenstraat 45 Binnenstad centrum | 98 | 3 | D | € 469.000 | € 4.786 |
| Bordeslaan 296 Paleiskwartier | 85 | 3 | A++ | € 489.000 | € 5.753 |
| Manis Krijgsmanhof 112 De Reit | 102 | 3 | A | € 469.000 | € 4.598 |
| Leeghwaterlaan 79 Paleiskwartier | 97 | 2 | A | € 475.000 | € 4.897 |
| Ovidiuslaan 27 Zuid | 94 | 3 | C | € 425.000 | € 4.521 |
| Philippus de Montestraat 74 Zuid | 84 | 3 | C | € 439.500 | € 5.232 |
| Aartshertogenlaan 279 De Vliert | 84 | 4 | B | € 475.000 | € 5.655 |
| Aastraat 1 De Hofstad | 113 | 3 | G | € 628.000 | € 5.558 |
| Vughterstraat 177 Binnenstad centrum | 82 | 3 | C | € 450.000 | € 5.488 |