Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 136 m² |
| Perceel | 219 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Het Waare Huis makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 95–176 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-5.7% t.o.v. mediaan van € 4.483/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 4086 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 494.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960607
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rodenborch-College — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.59 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walschot — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Rosmalen Centrum — 0.79 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 1.3 km |
| OV-station | Rosmalen — 1.15 km |
| Restaurant | Brasserie Pastis — 0.44 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.176 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.926 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~544 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 549 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | C | € 550.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 572.200 | € -2.800 | |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 10.000 | |
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | A+ | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | € -20.000 | |
| Javastraat 6 Aawijk Zuid | 108 | C | € 575.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 596.600 | +€ 21.600 | |
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -25.000 | |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -25.000 | |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 543.100 | € -31.900 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 542.150 | € -32.850 | |
| Schoffel 60 Empel oost | 121 | A | € 609.500 | +€ 0 | € 609.500 | +€ 34.500 | |
| Klokwetering 34 Orthen | 116 | C | € 595.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 618.200 | +€ 43.200 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 513.630 | € -61.370 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | 4 | B | € 499.000 | € 3.752 |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | 5 | A | € 585.000 | € 4.149 |
| Aalscholverlaan 32 Kom Engelen | 142 | 5 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | 5 | C | € 650.000 | € 4.483 |
| Klokwetering 34 Orthen | 116 | 4 | C | € 595.000 | € 5.129 |
| Schoffel 60 Empel oost | 121 | 3 | A | € 609.500 | € 5.037 |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | 5 | A | € 509.000 | € 4.207 |
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | 5 | A+ | € 550.000 | € 3.595 |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | 5 | A | € 719.000 | € 5.136 |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | 5 | A+++ | € 550.000 | € 4.661 |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | 5 | B | € 475.000 | € 3.893 |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | 5 | A | € 475.000 | € 3.893 |