Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 159 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Janson Makelaardij BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Den Haag met 88–165 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-10.1% t.o.v. mediaan van € 4.817/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.435 |
|---|---|
| Dichtheid | 9777 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 470.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184213
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PCBS De Vlieger — 0.69 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De Torteltuin / Buitenschoolse Opvang Krullevaar — 0.92 km |
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ypenburg — 0.78 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zorgpunt Ypenburg — 0.7 km |
| Ziekenhuis | GGZ Delfland — 1.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijswijk — 2.62 km |
| Restaurant | Amazing Oriental — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.032 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.795 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1651 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~508 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta Ace HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 404 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Steenbergenlaan 99 Zonne Veld | 116 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Architect Muttersstraat 20 Houtwijk | 119 | B | € 535.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 548.090 | € -1.910 | |
| Buizerdlaan 25 Morgenweide | 130 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 35.000 | |
| Schenklaan 12 Singels | 130 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 45.000 | |
| Windjammersingel 34 De Venen | 154 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 45.000 | |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | C | € 575.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 598.800 | +€ 48.800 | |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 50.000 | |
| Jules Massenetstraat 29 Nieuw Waldeck | 118 | B | € 475.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 487.980 | € -62.020 | |
| Van Dijkwater 45 Waterbuurt | 125 | A | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 65.000 | |
| B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk | 123 | C | € 599.500 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 624.100 | +€ 74.100 | |
| Hillenraadweg 6 Moerwijk-Zuid | 96 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Buizerdlaan 25 Morgenweide | 130 | 4 | A | € 575.000 | € 4.423 |
| Schenklaan 12 Singels | 130 | 4 | A | € 595.000 | € 4.577 |
| B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk | 123 | 4 | C | € 599.500 | € 4.874 |
| Van Dijkwater 45 Waterbuurt | 125 | 4 | A | € 615.000 | € 4.920 |
| Architect Muttersstraat 20 Houtwijk | 119 | 4 | B | € 535.000 | € 4.496 |
| Paul Steenbergenlaan 99 Zonne Veld | 116 | 4 | A | € 550.000 | € 4.741 |
| Jules Massenetstraat 29 Nieuw Waldeck | 118 | 4 | B | € 475.000 | € 4.025 |
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | 5 | A | € 585.000 | € 4.718 |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | 5 | C | € 575.000 | € 4.832 |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.380 |
| Jan Kistenstraat 31 Oud Scheveningen | 111 | 4 | C | € 635.000 | € 5.721 |
| Vlietpolderstraat 12 Rietbuurt | 136 | 5 | A+ | € 675.000 | € 4.963 |