house · resale
Grevelingen 40
2105ZG Heemstede · Rivierenbuurt · wijk Wijk 00 Heemstede-Centrum · Heemstede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 183 m² |
| Perceel | 510 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | wbos makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Heemstede met 128–237 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-5.5% t.o.v. mediaan van € 6.938/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heemstede
| Inwoners | 1.765 |
|---|---|
| Dichtheid | 2200 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 611.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03970006
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | basisschool De Evenaar — 1.14 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS de Koning — 1.46 km |
| Apotheek | Apotheek Groenendaal — 1.39 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Roodenburg — 1.36 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 4.11 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstede-Aerdenhout — 1.97 km |
| Restaurant | Pannenkoekenrestaurant De Konijnenberg — 0.38 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.729 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 258.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 183 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.928 per jaar (~€ 244/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.973 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2379 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~732 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 684 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heemstede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frederik van Eedenplein 19 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 134 | C | € 1.175.000 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 1.201.800 | +€ 1.800 | |
| Ooievaarlaan 8 Dichters- en Vogelbuurt | 162 | A | € 1.195.000 | +€ 0 | € 1.195.000 | € -5.000 | |
| Crayenestersingel 9 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 147 | C | € 1.150.000 |
+€ 29.400
2 stap(pen)
|
€ 1.179.400 | € -20.600 | |
| Laan van Rozenburg 16 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 161 | E | € 1.125.000 |
+€ 53.130
4 stap(pen)
|
€ 1.178.130 | € -21.870 | |
| Lorentzlaan 15 Geleerdenbuurt | 156 | E | € 1.195.000 |
+€ 51.480
4 stap(pen)
|
€ 1.246.480 | +€ 46.480 | |
| Constantijn Huygenslaan 16 Dichters- en Vogelbuurt | 152 | C | € 1.225.000 |
+€ 30.400
2 stap(pen)
|
€ 1.255.400 | +€ 55.400 | |
| Adriaan Pauwlaan 3 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 165 | B | € 1.265.000 |
+€ 18.150
1 stap(pen)
|
€ 1.283.150 | +€ 83.150 | |
| Rhododendronplein 18 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 148 | B | € 985.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 1.001.280 | € -198.720 | |
| Johan Wagenaarlaan 62 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 204 | A | € 1.400.000 | +€ 0 | € 1.400.000 | +€ 200.000 | |
| Hendrik de Keyserlaan 7 Centrum | 179 | B | € 1.395.000 |
+€ 19.690
1 stap(pen)
|
€ 1.414.690 | +€ 214.690 | |
| J.C. van Oostzanenlaan 17 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 170 | B | € 965.000 |
+€ 18.700
1 stap(pen)
|
€ 983.700 | € -216.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hendrik de Keyserlaan 7 Centrum | 179 | 7 | B | € 1.395.000 | € 7.793 |
| Adriaan Pauwlaan 3 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 165 | 7 | B | € 1.265.000 | € 7.667 |
| Lorentzlaan 15 Geleerdenbuurt | 156 | 6 | E | € 1.195.000 | € 7.660 |
| Ooievaarlaan 8 Dichters- en Vogelbuurt | 162 | 5 | A | € 1.195.000 | € 7.377 |
| J.C. van Oostzanenlaan 17 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 170 | 7 | B | € 965.000 | € 5.676 |
| Laan van Rozenburg 16 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 161 | 7 | E | € 1.125.000 | € 6.988 |
| Johan Wagenaarlaan 62 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 204 | 5 | A | € 1.400.000 | € 6.863 |
| Constantijn Huygenslaan 16 Dichters- en Vogelbuurt | 152 | 5 | C | € 1.225.000 | € 8.059 |
| Strawinskylaan 66 Schouwbroekerpolder | 163 | 7 | D | € 885.000 | € 5.429 |
| Jacob de Witstraat 5 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 209 | 7 | C | € 1.450.000 | € 6.938 |
| Rhododendronplein 18 Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving | 148 | 6 | B | € 985.000 | € 6.655 |
| Crayenestersingel 9 Heemsteedse Dreef, Schildersbuurt en omgeving | 147 | 5 | C | € 1.150.000 | € 7.823 |