Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 87 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ligtvoet Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Eindhoven met 60–113 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-10.6% t.o.v. mediaan van € 4.819/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.240 |
|---|---|
| Dichtheid | 7055 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 311.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07724240
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Atalanta — 0.23 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.32 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rutten — 0.19 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Georgis — 0.3 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Catharina Ziekenhuis — 0.72 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | WoensXL/ZH Catharina — 0.94 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.19 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.740 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.935 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1479 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~522 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 348 per jaar en 348 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag gwk P27c cw4 conc 60/100 Tz27b00h (gas gestookt combiketel uit 2021, huur) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 287 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 361.680 | € -13.320 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 11.840
2 stap(pen)
|
€ 360.840 | € -14.160 | |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | C | € 350.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 356.480 | € -18.520 | |
| Le Sage ten Broeklaan 9 Looiakkers | 63 | C | € 395.000 |
+€ 2.835
1 stap(pen)
|
€ 397.835 | +€ 22.835 | |
| Winkelcentrum Woensel 20 Winkelcentrum | 90 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 24.000 | |
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 24.000 | |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 | |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | 3 | B | € 435.000 | € 5.179 |
| de Koppele 659 Vaartbroek | 88 | 3 | E | € 300.000 | € 3.409 |
| Biesterweg 1 Bloemenplein | 83 | 3 | A | € 450.000 | € 5.422 |
| Winkelcentrum Woensel 20 Winkelcentrum | 90 | 4 | A | € 399.000 | € 4.433 |
| Nederlandplein 14 Woenselse Heide | 88 | 4 | C | € 335.000 | € 3.807 |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | 4 | B | € 400.000 | € 4.819 |
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | 4 | C | € 325.000 | € 3.779 |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | 3 | B | € 345.000 | € 4.600 |
| Philitelaan 63 Strijp S | 88 | 3 | A | € 490.000 | € 5.568 |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | 4 | B | € 350.000 | € 4.545 |