house · resale
Asterstraat 11
7701ET Dedemsvaart · Dedemsvaart-Noord · wijk Dedemsvaart · Hardenberg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 248 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vrieling Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Hardenberg met 78–145 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-4.2% t.o.v. mediaan van € 3.030/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hardenberg
| Inwoners | 4.650 |
|---|---|
| Dichtheid | 2080 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 306.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01600901
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum de Regenboog — 0.27 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Avereest — 0.95 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Latyrus — 0.33 km |
| OV-station | Busstation — 1.14 km |
| Restaurant | Manchuria — 0.43 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.701 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1963 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra M39c Plus CW 5 (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 402 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hardenberg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | B | € 310.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 323.750 | € -1.250 | |
| Reigerstraat 12 Heemse-Oost Heemsermars | 118 | B | € 309.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 321.980 | € -3.020 | |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| Jongsmalaan 5 Marslanden | 121 | A | € 342.000 | +€ 0 | € 342.000 | +€ 17.000 | |
| Johan Clemmestraat 16 Marienberg Kern | 107 | C | € 325.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 346.400 | +€ 21.400 | |
| Erve Odinck 8 Marslanden | 123 | A+++ | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | +€ 35.000 | |
| Paasberg 28 Baalder | 125 | B | € 349.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 362.750 | +€ 37.750 | |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 44.000 | |
| Professor Waterinkstraat 4 Marienberg Kern | 123 | D | € 337.500 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 370.710 | +€ 45.710 | |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | B | € 365.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 378.970 | +€ 53.970 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | 5 | D | € 360.000 | € 3.051 |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | 5 | A | € 369.000 | € 3.154 |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | 5 | A | € 335.000 | € 2.724 |
| Johan Clemmestraat 16 Marienberg Kern | 107 | 4 | C | € 325.000 | € 3.037 |
| Reigerstraat 12 Heemse-Oost Heemsermars | 118 | 6 | B | € 309.000 | € 2.619 |
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | 5 | B | € 310.000 | € 2.480 |
| Jongsmalaan 5 Marslanden | 121 | 4 | A | € 342.000 | € 2.826 |
| Professor Waterinkstraat 4 Marienberg Kern | 123 | 6 | D | € 337.500 | € 2.744 |
| De Vossestaart 9 Dedemsvaart-Zuidwest | 112 | 4 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Erve Odinck 8 Marslanden | 123 | 4 | A+++ | € 360.000 | € 2.927 |
| Paasberg 28 Baalder | 125 | 6 | B | € 349.000 | € 2.792 |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | 4 | B | € 365.000 | € 2.874 |