Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kuub Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Middelburg met 70–131 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+3.7% t.o.v. mediaan van € 3.723/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Middelburg (Z.)
| Inwoners | 1.035 |
|---|---|
| Dichtheid | 1886 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 402.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06873946
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Archipelschool het Element — 0.67 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Boemerang — 0.86 km |
| Supermarkt | ALDI — 1.11 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dauwendaele — 1.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Roozenburglaan — 1.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Middelburg — 1.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mini Mundi — 0.85 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.862 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.616 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.997 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1313 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~404 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en zonnecollectoren |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 356 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Middelburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europalaan 24 Griffioen I | 123 | B | € 375.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 388.530 | € -1.470 | |
| John Lennonplein 21 Mortiere I | 99 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -15.000 | |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | C | € 349.500 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 371.700 | € -18.300 | |
| Van Kleffenslaan 46 Griffioen II | 125 | C | € 385.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 410.000 | +€ 20.000 | |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | C | € 350.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 368.800 | € -21.200 | |
| Oostkerkstraat 3 Abdij | 97 | C | € 349.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 368.400 | € -21.600 | |
| Noordweg 65 Seislaan | 93 | F | € 379.000 |
+€ 34.410
5 stap(pen)
|
€ 413.410 | +€ 23.410 | |
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | B | € 349.900 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 363.210 | € -26.790 | |
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -31.000 | |
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | D | € 325.000 |
+€ 21.330
3 stap(pen)
|
€ 346.330 | € -43.670 | |
| Prins Mauritsstraat 1 Nieuw Middelburg | 79 | B | € 325.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 333.690 | € -56.310 | |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -61.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | 4 | A | € 359.000 | € 3.663 |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | 4 | C | € 350.000 | € 3.723 |
| John Lennonplein 21 Mortiere I | 99 | 3 | A | € 375.000 | € 3.788 |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | 4 | C | € 349.500 | € 3.149 |
| Oostkerkstraat 3 Abdij | 97 | 3 | C | € 349.000 | € 3.598 |
| Noordweg 65 Seislaan | 93 | 3 | F | € 379.000 | € 4.075 |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| Arnelaan 35 Stromenwijk | 93 | 4 | C | € 289.000 | € 3.108 |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | 5 | A | € 319.500 | € 2.778 |
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | 5 | B | € 349.900 | € 2.892 |
| Amnestylaan 14 Erasmuswijk | 93 | 4 | C | € 559.000 | € 6.011 |
| Prins Mauritsstraat 1 Nieuw Middelburg | 79 | 4 | B | € 325.000 | € 4.114 |