Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 131 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIJCK. makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Amsterdam met 93–174 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-5.7% t.o.v. mediaan van € 5.537/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 10693 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 315.000 deze listing +122% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TB02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Orion College Drostenburg — 0.26 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Diemino — 0.79 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.72 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Praktijk Diemen Holland Park — 0.81 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Venserpolder — 0.27 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Shanta's Roti's Afhaalcenter — 0.4 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 145.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.608 per jaar (~€ 134/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.476 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1206 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~268 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 441 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | C | € 650.000 |
+€ 46.740
4 stap(pen)
|
€ 696.740 | € -3.260 | |
| Banneplein 117 Banne-Zuidoost | 111 | A+ | € 700.000 |
+€ 11.100
1 stap(pen)
|
€ 711.100 | +€ 11.100 | |
| Leibnizstraat 22 Confuciusbuurt | 117 | A+ | € 700.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 711.700 | +€ 11.700 | |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | A+ | € 700.000 |
+€ 12.300
1 stap(pen)
|
€ 712.300 | +€ 12.300 | |
| Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid | 121 | A | € 650.000 |
+€ 21.780
2 stap(pen)
|
€ 671.780 | € -28.220 | |
| Eurokade 22 De Aker-Oost | 144 | B | € 695.000 |
+€ 41.760
3 stap(pen)
|
€ 736.760 | +€ 36.760 | |
| A. Moenstraat 32 Elzenhagen-Noord | 130 | A | € 725.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 748.400 | +€ 48.400 | |
| Gijsbertje Louffhof 4 Leeuwenveld | 137 | A | € 725.000 |
+€ 24.660
2 stap(pen)
|
€ 749.660 | +€ 49.660 | |
| Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 125 | A | € 619.000 |
+€ 22.500
2 stap(pen)
|
€ 641.500 | € -58.500 | |
| Nieuwe Osdorpergracht 273 Osdorpplein e.o. | 137 | A+ | € 750.000 |
+€ 13.700
1 stap(pen)
|
€ 763.700 | +€ 63.700 | |
| Schaarbeekstraat 13 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 142 | A | € 755.000 |
+€ 25.560
2 stap(pen)
|
€ 780.560 | +€ 80.560 | |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | A | € 598.000 |
+€ 19.440
2 stap(pen)
|
€ 617.440 | € -82.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbertje Louffhof 4 Leeuwenveld | 137 | 6 | A | € 725.000 | € 5.292 |
| A. Moenstraat 32 Elzenhagen-Noord | 130 | 6 | A | € 725.000 | € 5.577 |
| Nieuwe Osdorpergracht 273 Osdorpplein e.o. | 137 | 6 | A+ | € 750.000 | € 5.474 |
| Zwanebloemlaan 200 Rieteilanden-West | 136 | 6 | A | € 799.000 | € 5.875 |
| Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 125 | 6 | A | € 619.000 | € 4.952 |
| Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid | 121 | 6 | A | € 650.000 | € 5.372 |
| Knokkestraat 44 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 149 | 6 | A | € 765.000 | € 5.134 |
| Schaarbeekstraat 13 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 142 | 5 | A | € 755.000 | € 5.317 |
| Eurokade 22 De Aker-Oost | 144 | 5 | B | € 695.000 | € 4.826 |
| Leibnizstraat 22 Confuciusbuurt | 117 | 6 | A+ | € 700.000 | € 5.983 |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | 5 | A+ | € 700.000 | € 5.691 |
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | 5 | C | € 650.000 | € 5.285 |