apartment · resale
Zuiderhoofddwarsstraat 3
1561BE Krommenie · Zuiderhoofdbuurt · wijk Krommenie Oost · Zaanstad
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 71 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HVMS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 apartments in Zaanstad met 49–92 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.930/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 1.985 |
|---|---|
| Dichtheid | 5055 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 367.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04796110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kentalis Signis Special Onderwijs — 0.56 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Noorder Apotheek — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Krommenie — 0.32 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Krommenie-Assendelft — 0.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mr. Sushi — 0.09 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 71 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.420 per jaar (~€ 118/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.789 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1207 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~426 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 284 per jaar en 284 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 241 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 52 | A++ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | C | € 335.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 341.570 | € -8.430 | |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | F | € 315.000 |
+€ 19.240
4 stap(pen)
|
€ 334.240 | € -15.760 | |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 19.000 | |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 54 | A++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Pinksterbloemweg 211 Kogerveld | 81 | C | € 315.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 322.290 | € -27.710 | |
| Thijssestraat 157 Poelenburg Noord | 76 | C | € 315.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 321.840 | € -28.160 | |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | C | € 375.000 |
+€ 6.660
1 stap(pen)
|
€ 381.660 | +€ 31.660 | |
| Poelenburg 40 Poelenburg Noord | 68 | E | € 300.000 |
+€ 14.960
3 stap(pen)
|
€ 314.960 | € -35.040 | |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | D | € 300.000 |
+€ 11.040
2 stap(pen)
|
€ 311.040 | € -38.960 | |
| Vestaplein 18 Wormerveer Zuid | 63 | C | € 300.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 305.670 | € -44.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | 3 | C | € 335.000 | € 4.589 |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | 3 | A | € 369.000 | € 5.348 |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | 3 | D | € 300.000 | € 4.348 |
| Poelenburg 40 Poelenburg Noord | 68 | 3 | E | € 300.000 | € 4.412 |
| Thijssestraat 157 Poelenburg Noord | 76 | 3 | C | € 315.000 | € 4.145 |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | 3 | B | € 399.000 | € 5.250 |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | 2 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| Claude Monetstraat 82 Schilders- en Waddenbuurt | 74 | 4 | F | € 315.000 | € 4.257 |
| Vestaplein 18 Wormerveer Zuid | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | 2 | A | € 350.000 | € 5.469 |
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | 2 | A+ | € 408.000 | € 6.090 |