databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Freule van Dorthsingel 73

2642AX Pijnacker · Klapwijk · wijk Pijnacker · Pijnacker-Nootdorp

€ 525.000
€ 4.008 / m²
131 5kamers A
Foto 1 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 2 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 3 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 4 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 5 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 6 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 7 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 8 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 9 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 10 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 11 van Freule van Dorthsingel 73 Foto 12 van Freule van Dorthsingel 73

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.131 m²
Perceel132 m²
Kamers5 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Ruseler & Van Herk Makelaars (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Pijnacker-Nootdorp met 91–170 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-18.2% t.o.v. mediaan van € 4.902/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Pijnacker-Nootdorp

Inwoners3.800
Dichtheid6355 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 483.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt8%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt1.7 km
Afstand huisarts1.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19260104 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Tweemaster — 0.43 km · 15 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Casa Toddler groep — 0.69 km
Supermarkt Stonka Poolse specialiteiten — 0.81 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Pijnacker-Nootdorp — 0.84 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Binkhorst — 0.51 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Pijnacker Centrum — 0.84 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Fratelli — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 111.957 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.681 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1703 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~524 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1989
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud464 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Pijnacker-Nootdorp

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Emmastraat 55 Pijnacker-Centrum/Dorp 102 E € 500.000 +€ 33.660
4 stap(pen)
  • E→D: € 6.120 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 7.140 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 533.660 +€ 8.660
Schimmelpenninck van der Oyeweg 34 Oud-Delfgauw 94 C € 495.000 +€ 18.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 513.800 € -11.200
Emmastraat 38 Pijnacker-Centrum/Dorp 120 C € 525.000 +€ 24.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 549.000 +€ 24.000
Vrouwenrecht 20 Klapwijk 125 A € 550.000 +€ 0 € 550.000 +€ 25.000
Laan der Zeven Linden 127 Emerald Centrum 141 A € 575.000 +€ 0 € 575.000 +€ 50.000
Gilze-Rijenhof 3 De Venen Centrum 116 A+ € 589.000 +€ 0 € 589.000 +€ 64.000

Alle vergelijkbare woningen (7)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Vrouwenrecht 20 Klapwijk 125 5 A € 550.000 € 4.400
Emmastraat 38 Pijnacker-Centrum/Dorp 120 5 C € 525.000 € 4.375
Laan der Zeven Linden 127 Emerald Centrum 141 5 A € 575.000 € 4.078
Gilze-Rijenhof 3 De Venen Centrum 116 4 A+ € 589.000 € 5.078
Koekoekzoom 30 Keijzershof Boszoom 127 5 A € 695.000 € 5.472
Emmastraat 55 Pijnacker-Centrum/Dorp 102 4 E € 500.000 € 4.902
Schimmelpenninck van der Oyeweg 34 Oud-Delfgauw 94 4 C € 495.000 € 5.266