apartment · resale
Katendrechtse Lagedijk 245
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Kleef NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 166 apartments in Rotterdam met 60–111 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-34.4% t.o.v. mediaan van € 4.872/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 11.285 |
|---|---|
| Dichtheid | 19275 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 203.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991572
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.2 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdam — 0.91 km |
| Supermarkt | Groszek 3 — 0.1 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Bavo Europoort | PsyQ | Indigo | Lucertis | i-psy | Ster-MDC — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 0.96 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zuidplein — 0.6 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Rode Vlag — 0.07 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 58.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.720 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.456 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1462 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 344 per jaar en 344 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1940 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Hr (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 310 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | E | € 259.500 |
+€ 15.180
3 stap(pen)
|
€ 274.680 | € -320 | |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | € -500 | |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | D | € 265.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 279.880 | +€ 4.880 | |
| Hillevliet 18 Hillesluis | 85 | D | € 250.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 263.600 | € -11.400 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 287.960 | +€ 12.960 | |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | G | € 235.000 |
+€ 22.620
5 stap(pen)
|
€ 257.620 | € -17.380 | |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 20.000 | |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | +€ 20.000 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 22.040
5 stap(pen)
|
€ 297.040 | +€ 22.040 | |
| Schalkeroord 56 Groot IJsselmonde | 67 | F | € 235.000 |
+€ 17.420
4 stap(pen)
|
€ 252.420 | € -22.580 | |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | B | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | +€ 24.500 | |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hillevliet 18 Hillesluis | 85 | 4 | D | € 250.000 | € 2.941 |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | 4 | F | € 300.000 | € 3.529 |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | 4 | B | € 274.500 | € 3.389 |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | 4 | B | € 299.500 | € 3.255 |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | 4 | D | € 265.000 | € 2.849 |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | 3 | B | € 295.000 | € 3.554 |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | 3 | D | € 275.000 | € 3.395 |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | 4 | D | € 295.000 | € 3.041 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 329.000 | € 3.826 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | 3 | E | € 300.000 | € 3.896 |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | 3 | C | € 319.500 | € 3.435 |