Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 164 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kerremans Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Dronten met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-10.8% t.o.v. mediaan van € 3.771/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dronten
| Inwoners | 5.755 |
|---|---|
| Dichtheid | 4784 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 449.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03030103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zevensprong — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Beursplein — 0.65 km |
| OV-station | Dronten — 2.4 km |
| Restaurant | Golden City — 0.54 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.895 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.052 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompact HRE (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 421 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dronten
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wijngaard 14 De Gilden | 106 | A+ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 3.000 | |
| De Boerenkermis 30 De Gilden | 104 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 3.000 | |
| Het Wapenschild 31 Spelbuurt | 91 | C | € 369.500 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 387.700 | € -9.300 | |
| Educalaan 7 Centrum Dronten | 111 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -12.000 | |
| Langstraat 60 De Landstreken | 128 | B | € 400.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 414.080 | +€ 17.080 | |
| Metselaarsgilde 14 De Gilden | 120 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 22.000 | |
| Duifkruid 18 Bloemenbuurt | 118 | B | € 409.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 421.980 | +€ 24.980 | |
| Thomsonstraat 236 De Lancaster | 96 | C | € 335.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 349.880 | € -47.120 | |
| Timmerliedengilde 80 De Gilden | 118 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 48.000 | |
| Hondsdraf 42 Bloemenbuurt | 103 | A+ | € 332.500 | +€ 0 | € 332.500 | € -64.500 | |
| De Koningshof 22 Spelbuurt | 142 | C | € 439.500 |
+€ 28.400
2 stap(pen)
|
€ 467.900 | +€ 70.900 | |
| De Stag 29 De Boeg | 90 | B | € 315.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 324.900 | € -72.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duifkruid 18 Bloemenbuurt | 118 | 5 | B | € 409.000 | € 3.466 |
| Educalaan 7 Centrum Dronten | 111 | 5 | A | € 385.000 | € 3.468 |
| Langstraat 60 De Landstreken | 128 | 5 | B | € 400.000 | € 3.125 |
| Lancasterdreef 37 De Lancaster | 109 | 5 | C | € 450.000 | € 4.128 |
| Wijngaard 14 De Gilden | 106 | 5 | A+ | € 400.000 | € 3.774 |
| Metselaarsgilde 14 De Gilden | 120 | 4 | A | € 419.000 | € 3.492 |
| Timmerliedengilde 80 De Gilden | 118 | 4 | A | € 445.000 | € 3.771 |
| Hondsdraf 42 Bloemenbuurt | 103 | 5 | A+ | € 332.500 | € 3.228 |
| De Boerenkermis 30 De Gilden | 104 | 4 | A | € 400.000 | € 3.846 |
| De Ruiter 21 De Manege | 130 | 5 | C | € 515.000 | € 3.962 |
| Thomsonstraat 236 De Lancaster | 96 | 5 | C | € 335.000 | € 3.490 |
| De Koningshof 22 Spelbuurt | 142 | 5 | C | € 439.500 | € 3.095 |