databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hillenraadweg 6

2532AD Den Haag · Moerwijk-Zuid · wijk Wijk 36 Moerwijk · Den Haag

€ 475.000
€ 4.948 / m²
96 4kamers A+
Foto 1 van Hillenraadweg 6 Foto 2 van Hillenraadweg 6 Foto 3 van Hillenraadweg 6 Foto 4 van Hillenraadweg 6 Foto 5 van Hillenraadweg 6 Foto 6 van Hillenraadweg 6 Foto 7 van Hillenraadweg 6 Foto 8 van Hillenraadweg 6 Foto 9 van Hillenraadweg 6 Foto 10 van Hillenraadweg 6 Foto 11 van Hillenraadweg 6 Foto 12 van Hillenraadweg 6

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.96 m²
Perceel112 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Schieland Borsboom NVM Makelaars (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Den Haag met 67–124 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+4.9% t.o.v. mediaan van € 4.718/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — 's-Gravenhage

Inwoners4.785
Dichtheid11323 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 238.000 deze listing +100% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt85%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05183639 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school OBS De Wissel — 0.34 km · 21 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Idea Kinderdagverblijf — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt ALDI — 0.49 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek Betje Wolff — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Nieuw Rijswijk — 0.97 km · 7 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Basalt revalidatie Den Haag — 1.55 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Den Haag Moerwijk — 1.75 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Yara Grieks Eten & Grillroom — 0.49 km · 8 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.268 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 98.913 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.344 per jaar (~€ 112/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.380 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1056 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~288 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2018
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieHR-glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel uit 2019, eigendom
Energielabel (officieel)A1
Inhoud337 m³
TuinAchtertuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 12, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Duke Ellingtonstraat 223 Nieuw Waldeck 97 B € 445.000 +€ 18.430
2 stap(pen)
  • B→A: € 10.670 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.760 (+ zonnepanelen (klein))
€ 463.430 € -11.570
Jules Massenetstraat 29 Nieuw Waldeck 118 B € 475.000 +€ 22.420
2 stap(pen)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 497.420 +€ 22.420
Schimmelweg 367 Spoorwijk 100 D € 397.500 +€ 35.000
4 stap(pen)
  • D→C: € 7.000 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.000 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.000 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.000 (+ zonnepanelen (klein))
€ 432.500 € -42.500
Bunschotensestraat 99 Rustenburg 90 C € 375.000 +€ 25.200
3 stap(pen)
  • C→B: € 8.100 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.900 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.200 (+ zonnepanelen (klein))
€ 400.200 € -74.800
Architect Muttersstraat 20 Houtwijk 119 B € 535.000 +€ 22.610
2 stap(pen)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 557.610 +€ 82.610
Paul Steenbergenlaan 99 Zonne Veld 116 A € 550.000 +€ 9.280
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.280 (+ zonnepanelen (klein))
€ 559.280 +€ 84.280

Alle vergelijkbare woningen (10)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Duke Ellingtonstraat 223 Nieuw Waldeck 97 4 B € 445.000 € 4.588
Schimmelweg 367 Spoorwijk 100 4 D € 397.500 € 3.975
Bunschotensestraat 99 Rustenburg 90 4 C € 375.000 € 4.167
Paul Steenbergenlaan 99 Zonne Veld 116 4 A € 550.000 € 4.741
Jules Massenetstraat 29 Nieuw Waldeck 118 4 B € 475.000 € 4.025
Jan Kistenstraat 31 Oud Scheveningen 111 4 C € 635.000 € 5.721
Architect Muttersstraat 20 Houtwijk 119 4 B € 535.000 € 4.496
Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk 119 5 C € 575.000 € 4.832
B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk 123 4 C € 599.500 € 4.874
Norgstraat 77 Morgenstond-West 124 5 A € 585.000 € 4.718