Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 198 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alpina (Voorheen Verheul Makelaardij) (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Schagen met 89–166 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.055/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Schagen
| Inwoners | 1.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 5483 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04411702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | VierTaal College Schagen — 0.19 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Kooistra Schagen — 0.5 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Schagen — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Zuid — 0.65 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schagen — 0.5 km |
| Restaurant | de Griek — 0.56 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.478 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 110.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.649 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 449 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Schagen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sint Maartensweg 76 Sint Maartensbrug (woonkern) | 157 | F | € 425.000 |
+€ 58.090
5 stap(pen)
|
€ 483.090 | € -35.910 | |
| Torenplein 3 Schagen-Centrum-Zuid | 110 | E | € 525.000 |
+€ 36.300
4 stap(pen)
|
€ 561.300 | +€ 42.300 | |
| Nachtegaalstraat 4 Debbemeer-Noord | 128 | B | € 455.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 469.080 | € -49.920 | |
| 't Voorend 10 Schagerbrug (woonkern) | 114 | B | € 575.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 587.540 | +€ 68.540 | |
| Fazantenhof 5 Waldervaart-Noordoost | 125 | C | € 399.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 424.000 | € -95.000 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nachtegaalstraat 4 Debbemeer-Noord | 128 | 6 | B | € 455.000 | € 3.555 |
| Fazantenhof 5 Waldervaart-Noordoost | 125 | 5 | C | € 399.000 | € 3.192 |
| Patrijzenhof 46 Waldervaart-Noordoost | 130 | 5 | C | € 375.000 | € 2.885 |
| Torenplein 3 Schagen-Centrum-Zuid | 110 | 5 | E | € 525.000 | € 4.773 |
| 't Voorend 10 Schagerbrug (woonkern) | 114 | 4 | B | € 575.000 | € 5.044 |
| Sint Maartensweg 76 Sint Maartensbrug (woonkern) | 157 | 5 | F | € 425.000 | € 2.707 |
| Gerrit van der Sluijsstraat 20 Sint Maartensvlotbrug (woonkern) | 106 | 5 | B | € 335.000 | € 3.160 |
| De Streng 12 Waarland (woonkern) | 98 | 5 | C | € 369.000 | € 3.765 |
| Zuider Vijverlaan 10 Schagen-Centrum | 94 | 6 | D | € 325.000 | € 3.457 |
| Diepsmeerweg 58 Buitengebied Warmenhuizen | 166 | 6 | B | € 1.095.000 | € 6.596 |