house · resale
Honingzwam 69
7324CC Apeldoorn · Zuidbroek - Mozaïek & Rooster · wijk Noordoost · Apeldoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 233 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rodenburg Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Apeldoorn met 100–185 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+10.6% t.o.v. mediaan van € 4.234/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Honingzwam
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Honingzwam 105 | 129 | A | € 549.500 | € 4.260 |
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 6.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 5041 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000708
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnehoek — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Kroonpad — 0.25 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 1.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum — 0.26 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 2.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.196 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 143.370 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.288 per jaar (~€ 191/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.387 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1859 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~572 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 538 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | B | € 649.500 |
+€ 15.840
1 stap(pen)
|
€ 665.340 | € -4.160 | |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | B | € 650.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 664.300 | € -5.200 | |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | B | € 649.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 662.310 | € -7.190 | |
| Bilderdijklaan 24 Sprengenbos | 166 | C | € 625.000 |
+€ 33.200
2 stap(pen)
|
€ 658.200 | € -11.300 | |
| Topaasstraat 10 Sprengenbos | 156 | G | € 595.000 |
+€ 62.400
6 stap(pen)
|
€ 657.400 | € -12.100 | |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | C | € 625.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 648.000 | € -21.500 | |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 25.500 | |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -44.500 | |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | B | € 599.500 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 613.690 | € -55.810 | |
| Koudhoornlaan 10 Ugchelen | 154 | E | € 685.000 |
+€ 50.820
4 stap(pen)
|
€ 735.820 | +€ 66.320 | |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | E | € 699.000 |
+€ 45.210
4 stap(pen)
|
€ 744.210 | +€ 74.710 | |
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | B | € 575.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 587.980 | € -81.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | 5 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | 5 | E | € 699.000 | € 5.102 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | 4 | B | € 649.500 | € 4.510 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | 4 | A | € 569.000 | € 3.951 |
| Koudhoornlaan 10 Ugchelen | 154 | 6 | E | € 685.000 | € 4.448 |
| Molenstraat 140 Welgelegen | 135 | 6 | C | € 749.500 | € 5.552 |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| De Moeraseik 14 Osseveld-Oost | 153 | 4 | B | € 739.500 | € 4.833 |