house · resale
Laanweg 17
1724NJ Oudkarspel (Gem. Dijk en Waard) · Laanweg en Waarddijk · wijk Oudkarspel · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 136 m² |
| Perceel | 628 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bakker Schoon Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Dijk en Waard met 95–176 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+32.0% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 440 |
|---|---|
| Dichtheid | 584 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 526.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 7% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19800103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Wijde Veert — 1.55 km |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Leilinde — 1.13 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 4.64 km |
| Restaurant | Lunchen bij Tesselaar — 0.44 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 151.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.400 per jaar (~€ 283/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.601 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2992 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1224 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.224 per jaar en 1224 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1936 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 508 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zwanenbloemstraat 23 De Draai Noord | 166 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € 0 | |
| Erasmussingel 18 Schrijverswijk | 113 | D | € 695.000 |
+€ 7.910
1 stap(pen)
|
€ 702.910 | +€ 7.910 | |
| Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal | 156 | A | € 659.000 | +€ 0 | € 659.000 | € -36.000 | |
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | C | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -45.000 | |
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -45.000 | |
| Bickerstraat 70 Centrumwaard | 127 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -45.000 | |
| Moerverweg 40 Sint-Pancras kern | 142 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -50.000 | |
| Watermunt 29 Oudkarspel Zuid | 155 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 55.000 | |
| Krommeakker 42 Noord-Scharwoude West | 173 | B | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 55.000 | |
| Bovenweg 14 Sint-Pancras kern | 127 | D | € 595.000 |
+€ 8.890
1 stap(pen)
|
€ 603.890 | € -91.110 | |
| Melisse 25 Huygenhoek Zuid | 146 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | € -96.000 | |
| Zoetweersakker 15 Broekhorn | 137 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | 5 | C | € 650.000 | € 4.962 |
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Zoetweersakker 15 Broekhorn | 137 | 5 | A++ | € 595.000 | € 4.343 |
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Moerverweg 40 Sint-Pancras kern | 142 | 6 | A | € 645.000 | € 4.542 |
| Bickerstraat 70 Centrumwaard | 127 | 4 | A++ | € 650.000 | € 5.118 |
| Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 28 Huygenhoek Noord | 141 | 5 | A | € 525.000 | € 3.723 |
| Koningsspil 82 Twuyverhoek en Oostwal | 127 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.213 |
| Veldspaat 19 Edelstenenwijk | 151 | 5 | A | € 800.000 | € 5.298 |
| Bovenweg 14 Sint-Pancras kern | 127 | 6 | D | € 595.000 | € 4.685 |
| Eiland van Surya 20 Stad van de Zon | 125 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.280 |
| Dampkring 163 Stad van de Zon | 149 | 5 | A | € 550.000 | € 3.691 |