Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 268 m² |
| Perceel | 904 m² |
| Kamers | 10 (6 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Magneet Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Heiloo
| Inwoners | 780 |
|---|---|
| Dichtheid | 175 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 904.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 10% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03990101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | An Nasr — 1.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.84 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Eerste Hart-long hulp — 1.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heiloo — 2.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.326 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 288.043 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 268 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 8.576 per jaar (~€ 715/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 7.041 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~7504 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~3216 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 4.288 per jaar en 4020 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en open haard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 1.177 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 10 kamers (6 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heiloo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.
Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.