Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Prins Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 155 apartments in Rotterdam met 65–120 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-28.2% t.o.v. mediaan van € 4.785/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Zestienhovensekade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Zestienhovensekade 145 | 90 | C | € 495.000 | € 5.500 |
| Zestienhovensekade 252 | 141 | C | € 625.000 | € 4.433 |
| Zestienhovensekade 298 | 93 | D | € 499.000 | € 5.366 |
| Zestienhovensekade 377 | 60 | C | € 299.000 | € 4.983 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 6.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 4521 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990456
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog (obs) — 0.2 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheker Overschie — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Esghir — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 2.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schiedam Centrum — 2.35 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Yangtse Kiang — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.525 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.457 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.325 per jaar (~€ 194/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.719 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2046 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~837 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 837 per jaar en 837 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1928 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 297 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 14.450
3 stap(pen)
|
€ 314.450 | € -5.050 | |
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 5.500 | |
| Narcissenstraat 67 Bloemhof | 88 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 5.500 | |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | E | € 300.000 |
+€ 10.010
2 stap(pen)
|
€ 310.010 | € -9.490 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | +€ 9.500 | |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | E | € 325.000 |
+€ 10.660
2 stap(pen)
|
€ 335.660 | +€ 16.160 | |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | D | € 295.000 |
+€ 6.790
1 stap(pen)
|
€ 301.790 | € -17.710 | |
| Nansenplaats 197 Ommoord | 103 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -19.500 | |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | B | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | € -20.000 | |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | D | € 335.000 |
+€ 6.930
1 stap(pen)
|
€ 341.930 | +€ 22.430 | |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -24.500 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -24.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 329.000 | € 3.826 |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | 3 | B | € 375.000 | € 4.076 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 349.000 | € 4.058 |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | 4 | B | € 299.500 | € 3.255 |
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | 4 | A | € 325.000 | € 3.316 |
| Narcissenstraat 67 Bloemhof | 88 | 2 | A | € 325.000 | € 3.693 |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | 3 | B | € 295.000 | € 3.554 |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | 4 | A | € 355.000 | € 3.817 |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | 4 | D | € 295.000 | € 3.041 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | 4 | D | € 335.000 | € 3.384 |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | 3 | A | € 399.000 | € 4.290 |