house · resale
Kerkstraat 23
8315AD Luttelgeest · Luttelgeest-woonkern · wijk Wijk 03 Luttelgeest · Noordoostpolder
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 237 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MASTEBROEK MAKELAARDIJ (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Noordoostpolder met 64–119 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+9.5% t.o.v. mediaan van € 3.365/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noordoostpolder
| Inwoners | 900 |
|---|---|
| Dichtheid | 2442 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 297.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 4.2 km |
| Afstand huisarts | 4.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01710322
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.618 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 920 per jaar (~€ 77/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.695 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~644 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~92 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 381 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordoostpolder
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bosrand 35 Ens-woonkern | 102 | B | € 295.000 |
+€ 41.820
4 stap(pen)
|
€ 336.820 | € -2.180 | |
| Baan 37 Ens-woonkern | 87 | A | € 305.000 |
+€ 26.100
3 stap(pen)
|
€ 331.100 | € -7.900 | |
| Cornelis Dirkszstraat 17 Emmeloord-Centrum-Tussen Gracht en Vaart | 76 | B | € 299.500 |
+€ 31.160
4 stap(pen)
|
€ 330.660 | € -8.340 | |
| Prof. ter Veenstraat 87 Emmeloord-Centrum-Centrum Oost | 97 | A | € 319.500 |
+€ 29.100
3 stap(pen)
|
€ 348.600 | +€ 9.600 | |
| Texelstroom 1 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 93 | C | € 319.500 |
+€ 46.500
5 stap(pen)
|
€ 366.000 | +€ 27.000 | |
| Zeeasterstraat 16 Emmeloord-Centrum-Centrum West | 98 | D | € 319.000 |
+€ 55.860
6 stap(pen)
|
€ 374.860 | +€ 35.860 | |
| Purmer 10 Emmeloord-de Erven | 117 | A | € 349.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 384.100 | +€ 45.100 | |
| Kempenland 17 Emmeloord-de Erven | 104 | B | € 350.000 |
+€ 42.640
4 stap(pen)
|
€ 392.640 | +€ 53.640 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Texelstroom 1 Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West | 93 | 4 | C | € 319.500 | € 3.435 |
| Prof. ter Veenstraat 87 Emmeloord-Centrum-Centrum Oost | 97 | 5 | A | € 319.500 | € 3.294 |
| Zeeasterstraat 16 Emmeloord-Centrum-Centrum West | 98 | 5 | D | € 319.000 | € 3.255 |
| Baan 37 Ens-woonkern | 87 | 5 | A | € 305.000 | € 3.506 |
| Bosrand 35 Ens-woonkern | 102 | 5 | B | € 295.000 | € 2.892 |
| Kempenland 17 Emmeloord-de Erven | 104 | 5 | B | € 350.000 | € 3.365 |
| Cornelis Dirkszstraat 17 Emmeloord-Centrum-Tussen Gracht en Vaart | 76 | 3 | B | € 299.500 | € 3.941 |
| Purmer 10 Emmeloord-de Erven | 117 | 5 | A | € 349.000 | € 2.983 |
| de Kaukasus 14 Emmeloord-Espelervaart-Bergenbuurt | 119 | 5 | A | € 379.500 | € 3.189 |