Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hans Janssen Makelaars Nijmegen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 52 houses in Nijmegen met 99–184 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+1.6% t.o.v. mediaan van € 4.401/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Turennesingel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Turennesingel 226 | 140 | A | € 655.000 | € 4.679 |
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 15.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 2947 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 489.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680970
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Geldershof — 0.36 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Goudwinde — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.49 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Waal — 0.82 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Thermion — 0.83 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek CWZ de Waalsprong — 2.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Lent — 0.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il-pizzaiolo — 0.48 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.032 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 131.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.704 per jaar (~€ 142/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.174 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1278 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~284 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 513 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | A++ | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 10.000 | |
| Groenewoudseweg 318 Heijendaal | 111 | D | € 575.000 |
+€ 49.950
5 stap(pen)
|
€ 624.950 | € -10.050 | |
| Holtgesbroek 1103 't Broek | 148 | A | € 595.000 |
+€ 26.640
2 stap(pen)
|
€ 621.640 | € -13.360 | |
| Hazenkampseweg 315 Hazenkamp | 108 | C | € 609.000 |
+€ 41.040
4 stap(pen)
|
€ 650.040 | +€ 15.040 | |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | C | € 579.000 |
+€ 40.660
4 stap(pen)
|
€ 619.660 | € -15.340 | |
| Spieghelstraat 3 Nije Veld | 124 | A++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | € -20.000 | |
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | B | € 575.000 |
+€ 39.440
3 stap(pen)
|
€ 614.440 | € -20.560 | |
| Leuvensbroek 3343 't Broek | 158 | B | € 615.000 |
+€ 45.820
3 stap(pen)
|
€ 660.820 | +€ 25.820 | |
| Veldstraat 13 St. Anna | 112 | C | € 619.000 |
+€ 42.560
4 stap(pen)
|
€ 661.560 | +€ 26.560 | |
| St. Jacobslaan 558 Grootstal | 115 | E | € 549.000 |
+€ 58.650
6 stap(pen)
|
€ 607.650 | € -27.350 | |
| Nimrodstraat 91 Hazenkamp | 110 | B | € 565.000 |
+€ 31.900
3 stap(pen)
|
€ 596.900 | € -38.100 | |
| Weezenhof 2960 Weezenhof | 150 | C | € 625.000 |
+€ 57.000
4 stap(pen)
|
€ 682.000 | +€ 47.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Driehuizerweg 390 Brakkenstein | 142 | 5 | C | € 650.000 | € 4.577 |
| Holtgesbroek 1103 't Broek | 148 | 5 | A | € 595.000 | € 4.020 |
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | 5 | B | € 575.000 | € 4.228 |
| Oude Nonnendaalseweg 194 Wolfskuil | 134 | 5 | A | € 675.000 | € 5.037 |
| Terralaan 71 Oosterhout | 135 | 5 | A | € 550.000 | € 4.074 |
| Albert Schweitzerlaan 94 Heijendaal | 145 | 5 | B | € 739.000 | € 5.097 |
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | 6 | A++ | € 645.000 | € 4.388 |
| Weezenhof 2960 Weezenhof | 150 | 6 | C | € 625.000 | € 4.167 |
| Spieghelstraat 3 Nije Veld | 124 | 5 | A++ | € 615.000 | € 4.960 |
| Leuvensbroek 3343 't Broek | 158 | 6 | B | € 615.000 | € 3.892 |
| St. Agnetenweg 85 De Kamp | 147 | 5 | A+++ | € 825.000 | € 5.612 |
| Weezenhof 6808 Weezenhof | 138 | 5 | A | € 425.000 | € 3.080 |