apartment · resale
Lavendelveld 88
3124CH Schiedam · De Velden · wijk Wijk 10 Spaland en Sveaparken · Schiedam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Totaal Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 apartments in Schiedam met 61–114 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+14.5% t.o.v. mediaan van € 3.472/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Lavendelveld
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Lavendelveld 90 | 104 | A | € 429.000 | € 4.125 |
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 1.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 9250 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 407.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06061004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Violier — 0.42 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum De Wensboom — 0.47 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Woudhoek — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Klein — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.63 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Da Enzo — 0.36 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.408 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.788 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1144 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~352 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 264 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | D | € 325.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 349.300 | € -700 | |
| Marconistraat 59 Marconibuurt | 100 | F | € 310.000 |
+€ 37.000
5 stap(pen)
|
€ 347.000 | € -3.000 | |
| Jozef Oreliosingel 5 Van Zantenbuurt | 95 | F | € 310.000 |
+€ 35.150
5 stap(pen)
|
€ 345.150 | € -4.850 | |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | D | € 315.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 339.300 | € -10.700 | |
| Lorentzlaan 41 Newtonbuurt | 110 | E | € 325.000 |
+€ 36.300
4 stap(pen)
|
€ 361.300 | +€ 11.300 | |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | G | € 300.000 |
+€ 35.200
6 stap(pen)
|
€ 335.200 | € -14.800 | |
| Voltastraat 12 Newtonbuurt | 96 | E | € 300.000 |
+€ 31.680
4 stap(pen)
|
€ 331.680 | € -18.320 | |
| Rembrandtlaan 77 Schildersbuurt | 110 | C | € 350.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 372.000 | +€ 22.000 | |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1492 Distillateursbuurt | 75 | E | € 300.000 |
+€ 24.750
4 stap(pen)
|
€ 324.750 | € -25.250 | |
| Westvest 245 Walvisbuurt | 101 | D | € 350.000 |
+€ 27.270
3 stap(pen)
|
€ 377.270 | +€ 27.270 | |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | C | € 300.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 318.800 | € -31.200 | |
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | C | € 300.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 317.600 | € -32.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bachplein 89 Bachplein | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Tjalk 4 Botenbuurt | 94 | 4 | C | € 389.000 | € 4.138 |
| Veenlantstraat 27 Liduinabuurt | 93 | 4 | C | € 298.500 | € 3.210 |
| Singel 52 Natuurkundigenbuurt | 95 | 4 | A | € 385.000 | € 4.053 |
| Havendijk 143 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 325.000 | € 3.611 |
| Hollandiahof 4 Hollandiabuurt | 87 | 3 | A | € 387.500 | € 4.454 |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 315.000 | € 3.500 |
| Voltastraat 12 Newtonbuurt | 96 | 4 | E | € 300.000 | € 3.125 |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | 3 | G | € 300.000 | € 3.409 |
| Dirk Gerhardtstraat 25 Schiehart | 92 | 3 | B | € 400.000 | € 4.348 |
| Jozef Oreliosingel 5 Van Zantenbuurt | 95 | 5 | F | € 310.000 | € 3.263 |
| Chopinplein 93 Van Beethovenbuurt | 94 | 3 | C | € 300.000 | € 3.191 |