Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 331 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | van Santvoort - Eindhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 82 houses in Eindhoven met 100–185 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+13.5% t.o.v. mediaan van € 4.467/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 880 |
|---|---|
| Dichtheid | 1105 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 652.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07727330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Hanevoet — 0.4 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Gender — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Kastelenplein — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 1.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Senang — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 151.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.716 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.604 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~286 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, geschakelde woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 613 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | B | € 685.000 |
+€ 41.180
3 stap(pen)
|
€ 726.180 | +€ 1.180 | |
| De Klencke 5 Hanevoet | 114 | B | € 700.000 |
+€ 33.060
3 stap(pen)
|
€ 733.060 | +€ 8.060 | |
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | A | € 709.000 |
+€ 27.720
2 stap(pen)
|
€ 736.720 | +€ 11.720 | |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | F | € 625.000 |
+€ 79.200
7 stap(pen)
|
€ 704.200 | € -20.800 | |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 |
+€ 29.160
2 stap(pen)
|
€ 704.160 | € -20.840 | |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 |
+€ 29.160
2 stap(pen)
|
€ 704.160 | € -20.840 | |
| Zandkever 10 Zandrijk | 156 | A | € 665.000 |
+€ 28.080
2 stap(pen)
|
€ 693.080 | € -31.920 | |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | B | € 650.000 |
+€ 35.960
3 stap(pen)
|
€ 685.960 | € -39.040 | |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | A | € 650.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 677.000 | € -48.000 | |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | A | € 650.000 |
+€ 24.120
2 stap(pen)
|
€ 674.120 | € -50.880 | |
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | A++ | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € -56.000 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 38.570
3 stap(pen)
|
€ 663.570 | € -61.430 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | 4 | A++ | € 669.000 | € 4.956 |
| Grasbloem 109 Grasrijk | 138 | 4 | A | € 589.000 | € 4.268 |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | 5 | B | € 685.000 | € 4.824 |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.745 |
| Sedanlaan 11 Achtse Barrier-Hoeven | 143 | 4 | C | € 550.000 | € 3.846 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | 5 | A | € 650.000 | € 4.333 |
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | 5 | A | € 709.000 | € 4.604 |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.630 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |