apartment · resale
Mariniersweg 70
3011NS Rotterdam · Stadsdriehoek · wijk Rotterdam Centrum · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Kleef NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 140 apartments in Rotterdam met 51–94 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-7.1% t.o.v. mediaan van € 5.159/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Mariniersweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Mariniersweg 199 | 60 | C | € 350.000 | € 5.833 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 18.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 13518 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 426.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willibrordschool — 0.03 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Steigertje — 0.04 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Wah Nam Hong — 0.12 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Lagaay-Westblaak — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Blaak — 0.24 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Miss Gu's Hotpot — 0.05 km · 253 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.825 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.823 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1606 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~657 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 657 per jaar en 657 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1956 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler (huur) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 262 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | D | € 350.000 |
+€ 4.620
1 stap(pen)
|
€ 354.620 | +€ 4.620 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 354.690 | +€ 4.690 | |
| Mauritsplaats 122 Cool | 78 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | +€ 10.000 | |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | E | € 325.000 |
+€ 10.660
2 stap(pen)
|
€ 335.660 | € -14.340 | |
| Insulindestraat 157 Bergpolder | 64 | C | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | C | € 369.500 | +€ 0 | € 369.500 | +€ 19.500 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 329.480 | € -20.520 | |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | C | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -21.000 | |
| Marinestraat 15 Noordereiland | 68 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | 4 | D | € 370.000 | € 5.000 |
| Mauritsplaats 122 Cool | 78 | 4 | A | € 360.000 | € 4.615 |
| Marinestraat 15 Noordereiland | 68 | 4 | B | € 375.000 | € 5.515 |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | 4 | A | € 395.000 | € 5.000 |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | 3 | B | € 395.000 | € 5.338 |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | 3 | C | € 399.500 | € 5.473 |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | 3 | C | € 300.000 | € 4.110 |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |
| Insulindestraat 157 Bergpolder | 64 | 4 | C | € 365.000 | € 5.703 |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | 3 | B | € 295.000 | € 4.041 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |