Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 285 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pinedo Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Alkmaar met 87–162 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-2.6% t.o.v. mediaan van € 4.091/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 1.215 |
|---|---|
| Dichtheid | 5067 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 313.000 deze listing +59% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610303
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Petrus Canisius College Oosterhout — 0.48 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.22 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Eenhoorn — 0.33 km |
| Huisartsenpraktijk | Homeopathie Alkmaar — 1.44 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 1.49 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar — 2.42 km |
| Restaurant | Domino's — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.378 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.500 per jaar (~€ 208/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.586 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2125 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~750 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 500 per jaar en 500 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1963 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gaskachels en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 452 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbrechtstraat 11 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 117 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -3.000 | |
| Buitenkruier 67 Stompetoren | 121 | A++ | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -8.500 | |
| Hoeverkade 4 Bloemwijk en Zocherkwartier | 116 | D | € 489.000 |
+€ 18.560
2 stap(pen)
|
€ 507.560 | +€ 9.560 | |
| Leopoldstraat 149 Vroonermeer-Zuid | 118 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -13.000 | |
| Nieuwpoortslaan 78 Oranjepark | 91 | C | € 475.000 |
+€ 8.190
1 stap(pen)
|
€ 483.190 | € -14.810 | |
| Sluiswaard 152 Huiswaard-1-Zuid | 142 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -23.000 | |
| Binnenkruier 96 Stompetoren | 121 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 27.000 | |
| Wytemalaan 37 Kooimeer | 135 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 47.000 | |
| Klokkengieterstraat 23 't Rak-Zuid | 110 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -48.000 | |
| Prunuslaan 55 Oudorp-Noord en Oudorp-Oost | 138 | D | € 525.000 |
+€ 22.080
2 stap(pen)
|
€ 547.080 | +€ 49.080 | |
| Zuidervaart 99 Zuidschermer | 94 | E | € 425.000 |
+€ 20.680
3 stap(pen)
|
€ 445.680 | € -52.320 | |
| Stikkelwaard 162 Huiswaard-1-Zuid | 119 | B | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -53.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Buitenkruier 67 Stompetoren | 121 | 5 | A++ | € 489.500 | € 4.045 |
| Binnenkruier 96 Stompetoren | 121 | 5 | A | € 525.000 | € 4.339 |
| Leopoldstraat 149 Vroonermeer-Zuid | 118 | 5 | A | € 485.000 | € 4.110 |
| Gijsbrechtstraat 11 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 117 | 5 | B | € 495.000 | € 4.231 |
| Stikkelwaard 162 Huiswaard-1-Zuid | 119 | 5 | B | € 445.000 | € 3.739 |
| Hoeverkade 4 Bloemwijk en Zocherkwartier | 116 | 5 | D | € 489.000 | € 4.216 |
| Mirasstraat 5 Oudorp-Centrum | 121 | 5 | B | € 565.000 | € 4.669 |
| Tirolstraat 57 Daalmeer-Zuidoost | 121 | 5 | B | € 425.000 | € 3.512 |
| Saturnusstraat 31 Oudorp-Centrum | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Wytemalaan 37 Kooimeer | 135 | 5 | B | € 545.000 | € 4.037 |
| Wevershof 7 De Rijp | 119 | 5 | C | € 405.000 | € 3.403 |
| Donkstraat 3 De Nollen | 115 | 5 | A | € 575.000 | € 5.000 |