Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huyzerij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 apartments in Den Bosch met 79–146 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-0.2% t.o.v. mediaan van € 5.278/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bordeslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bordeslaan 157 | 178 | A+++ | € 795.000 | € 4.466 |
| Bordeslaan 296 | 85 | A++ | € 489.000 | € 5.753 |
| Bordeslaan 382 | 75 | A | € 475.000 | € 6.333 |
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 7743 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Maerlant — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek West — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost — 0.79 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.89 km |
| OV-station | 's-Hertogenbosch — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy Italy — 0.15 km · 66 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.992 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1469 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~452 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 390 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luijbenstraat 18 Het Zand | 97 | C | € 530.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 549.400 | € -45.600 | |
| Brouwerijstraat 16 Rosmalen centrum | 115 | A | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | +€ 54.000 | |
| Statenlaan 625 Paleiskwartier | 94 | A++ | € 660.000 | +€ 0 | € 660.000 | +€ 65.000 | |
| Heerendonklaan 59 Deuteren | 98 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -70.000 | |
| Aastraat 1 De Hofstad | 113 | G | € 628.000 |
+€ 45.200
6 stap(pen)
|
€ 673.200 | +€ 78.200 | |
| Orthenstraat 45 Binnenstad centrum | 98 | D | € 469.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 495.460 | € -99.540 | |
| Bordeslaan 296 Paleiskwartier | 85 | A++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -106.000 | |
| Aartshertogenlaan 279 De Vliert | 84 | B | € 475.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 484.240 | € -110.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aastraat 1 De Hofstad | 113 | 3 | G | € 628.000 | € 5.558 |
| Brouwerijstraat 16 Rosmalen centrum | 115 | 3 | A | € 649.000 | € 5.643 |
| Manis Krijgsmanhof 112 De Reit | 102 | 3 | A | € 469.000 | € 4.598 |
| Heerendonklaan 59 Deuteren | 98 | 3 | A | € 525.000 | € 5.357 |
| Orthenstraat 45 Binnenstad centrum | 98 | 3 | D | € 469.000 | € 4.786 |
| Statenlaan 625 Paleiskwartier | 94 | 3 | A++ | € 660.000 | € 7.021 |
| Luijbenstraat 18 Het Zand | 97 | 2 | C | € 530.000 | € 5.464 |
| Leeghwaterlaan 79 Paleiskwartier | 97 | 2 | A | € 475.000 | € 4.897 |
| Ovidiuslaan 27 Zuid | 94 | 3 | C | € 425.000 | € 4.521 |
| Onderwijsboulevard 536 Paleiskwartier | 90 | 3 | A | € 475.000 | € 5.278 |
| Lagemorgenlaan 138 De Schutskamp | 99 | 4 | D | € 385.000 | € 3.889 |
| Hoflaan 163 Paleiskwartier | 130 | 4 | A+ | € 790.000 | € 6.077 |