Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schieland Borsboom NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 148 apartments in Rotterdam met 69–128 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+1.1% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 13971 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 387.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990534
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.13 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.35 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Bergweg — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Steffens & Balvert — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.85 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.72 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Osteria Liz — 0.06 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.584 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.400 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 291 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | B | € 465.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 476.440 | +€ 1.440 | |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | A | € 480.000 | +€ 0 | € 480.000 | +€ 5.000 | |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | B | € 459.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 469.450 | € -5.550 | |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | C | € 449.000 |
+€ 15.190
2 stap(pen)
|
€ 464.190 | € -10.810 | |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | B | € 450.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 460.670 | € -14.330 | |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | C | € 469.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 489.400 | +€ 14.400 | |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | C | € 475.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 493.400 | +€ 18.400 | |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | A++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bulgersteyn 7035 Stadsdriehoek | 98 | 3 | A | € 500.000 | € 5.102 |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | 3 | C | € 449.000 | € 4.582 |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | 3 | A++ | € 495.000 | € 4.901 |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | 3 | A+ | € 445.000 | € 4.450 |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.853 |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | 3 | B | € 459.000 | € 4.832 |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | 3 | C | € 435.000 | € 4.531 |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | 3 | A | € 425.000 | € 4.427 |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | 3 | A | € 445.000 | € 4.785 |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | 3 | C | € 475.000 | € 5.163 |
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | 3 | B | € 440.000 | € 4.731 |
| Vegastraat 57 Oud IJsselmonde | 99 | 3 | B | € 398.000 | € 4.020 |