Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Veldhoven Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in West Betuwe met 71–132 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-5.8% t.o.v. mediaan van € 4.464/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — West Betuwe
| Inwoners | 545 |
|---|---|
| Dichtheid | 159 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 492.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19600507
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Klingelenburg — 0.08 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 1.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stadsapotheek Zaltbommel — 1.47 km |
| Huisartsenpraktijk | Waterland Chiropractie — 1.34 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zaltbommel — 2.29 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.048 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.184 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HReco 36 (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 372 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in West Betuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boomkamp 4 Geldermalsen Oost | 109 | B | € 415.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 426.990 | € -2.010 | |
| Minstraat 16 Asperen Oude Kern | 95 | C | € 410.000 |
+€ 14.725
2 stap(pen)
|
€ 424.725 | € -4.275 | |
| Wethouder Klerkstraat 52 Beesd Oost | 82 | C | € 375.000 |
+€ 16.400
2 stap(pen)
|
€ 391.400 | € -37.600 | |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | C | € 459.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 481.400 | +€ 52.400 | |
| Sluimerskamp 8 Herwijnen | 127 | B | € 500.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 513.970 | +€ 84.970 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Minstraat 16 Asperen Oude Kern | 95 | 4 | C | € 410.000 | € 4.316 |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | 4 | C | € 459.000 | € 4.098 |
| Boomkamp 4 Geldermalsen Oost | 109 | 5 | B | € 415.000 | € 3.807 |
| Bogert 17 Haaften | 112 | 5 | C | € 500.000 | € 4.464 |
| Wethouder Klerkstraat 52 Beesd Oost | 82 | 4 | C | € 375.000 | € 4.573 |
| Sluimerskamp 8 Herwijnen | 127 | 5 | B | € 500.000 | € 3.937 |
| Noorderhof 61 Meteren - De Plantage | 128 | 4 | A | € 535.000 | € 4.180 |
| Lingedijk 76 Acquoy | 103 | 3 | C | € 695.000 | € 6.748 |
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | 5 | C | € 585.000 | € 4.570 |
| Bulkstraat 15 Deil | 131 | 5 | C | € 625.000 | € 4.771 |
| Waaldijk 7 Verspreide huizen Herwijnen | 124 | 4 | A | € 795.000 | € 6.411 |
| Nieuwe Steeg 42 Herwijnen | 132 | 4 | C | € 775.000 | € 5.871 |