Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kolpa van der Hoek Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Rotterdam met 72–135 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-3.6% t.o.v. mediaan van € 4.241/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 11.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 6928 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 286.000 deze listing +49% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991467
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Pionier — 0.1 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van der Spek — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Oosterflank — 0.46 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Beren — 0.42 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.168 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1352 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~416 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 337 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dordtsestraatweg 740 Vreewijk | 114 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Joostingstraat 12 Feijenoord | 89 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Overhandstraat 5 Pernis | 95 | B | € 420.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 430.450 | +€ 5.450 | |
| Passiebloem 14 Ommoord | 119 | C | € 395.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 418.800 | € -6.200 | |
| Vederdistel 17 Ommoord | 120 | B | € 425.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 438.200 | +€ 13.200 | |
| Stuurboord 6 Rozenburg | 102 | B | € 397.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 408.220 | € -16.780 | |
| Botreep 88 Hoogvliet Zuid | 113 | A | € 449.500 | +€ 0 | € 449.500 | +€ 24.500 | |
| Rotsheide 4 Ommoord | 115 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Gong 33 Zevenkamp | 115 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Jean Monnetstraat 65 Prinsenland | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Langegeer 24 Vreewijk | 95 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Jagersmeer 56 Zevenkamp | 123 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stuurboord 6 Rozenburg | 102 | 5 | B | € 397.000 | € 3.892 |
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | 5 | B | € 469.000 | € 4.553 |
| Rietkerkweg 69 Prinsenland | 98 | 5 | C | € 450.000 | € 4.592 |
| Van Zyll de Jongstraat 27 Pernis | 104 | 5 | D | € 350.000 | € 3.365 |
| Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land | 112 | 5 | B | € 465.000 | € 4.152 |
| Botreep 88 Hoogvliet Zuid | 113 | 5 | A | € 449.500 | € 3.978 |
| Dordtsestraatweg 740 Vreewijk | 114 | 5 | A | € 425.000 | € 3.728 |
| Rotsheide 4 Ommoord | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Gong 33 Zevenkamp | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Waterwerk 21 De Esch | 106 | 4 | C | € 475.000 | € 4.481 |
| Marijkeplein 11 Rozenburg | 110 | 4 | C | € 450.000 | € 4.091 |
| Jean Monnetstraat 65 Prinsenland | 91 | 5 | A | € 450.000 | € 4.945 |