house · resale
De Doeze 77
7891SR Klazienaveen · Klazienaveen-Zuid · wijk Wijk 08 Klazienaveen · Emmen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 281 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Flinten Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Emmen met 95–178 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+7.3% t.o.v. mediaan van € 2.890/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 5.940 |
|---|---|
| Dichtheid | 2113 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 249.000 deze listing +71% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01140801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Henricus — 0.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Fischer — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kombuys — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.192 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.212 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1781 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~548 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HrE (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 479 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | B | € 425.000 |
+€ 15.400
1 stap(pen)
|
€ 440.400 | +€ 15.400 | |
| Valtherzandweg 235 Emmermeer | 160 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Beekpunge 41 Schoonebeek | 112 | A | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | € -25.500 | |
| Kazerneweg 43 Klazienaveen-Noord | 106 | C | € 369.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 390.200 | € -34.800 | |
| Staartmees 21 Rietlanden | 138 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -36.000 | |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | D | € 350.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 380.510 | € -44.490 | |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | C | € 339.500 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 366.300 | € -58.700 | |
| Citroenvlinder 12 Barger-Oosterveld | 168 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 70.000 | |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -75.000 | |
| Vogelwikke 2 Emmermeer | 110 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -75.000 | |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | C | € 325.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 349.200 | € -75.800 | |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | B | € 335.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 348.090 | € -76.910 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | 5 | B | € 425.000 | € 3.036 |
| Staartmees 21 Rietlanden | 138 | 5 | A | € 389.000 | € 2.819 |
| Vledders 24 Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge | 134 | 5 | C | € 485.000 | € 3.619 |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | 5 | A | € 350.000 | € 2.632 |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | 5 | C | € 339.500 | € 2.534 |
| Laan van de Marel 597 Emmerhout | 130 | 5 | A++ | € 300.000 | € 2.308 |
| Nieuwe weg 181 Veenoord | 124 | 6 | C | € 495.000 | € 3.992 |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | 5 | C | € 325.000 | € 2.686 |
| Tortelduif 39 Rietlanden | 123 | 6 | B | € 499.500 | € 4.061 |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | 5 | B | € 335.000 | € 2.815 |
| Beekpunge 41 Schoonebeek | 112 | 5 | A | € 399.500 | € 3.567 |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | 6 | A | € 325.000 | € 2.686 |