Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Riant Makelaars Groningen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Groningen met 84–157 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+2.4% t.o.v. mediaan van € 3.947/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 4.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 4387 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 322.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.38 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klavertje 6 — 0.65 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Martini Apotheek — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Maarsingh — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Martini Ziekenhuis — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Groningen — 2.33 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il Lago — 0.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.496 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 406 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rubensstraat 63 Schildersbuurt | 103 | C | € 465.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 485.600 | € -3.400 | |
| Halshoek 8 De Zeilen | 115 | A++++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 6.000 | |
| Gerbrand Bakkerstraat 20 Gorechtbuurt | 113 | B | € 485.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 497.430 | +€ 8.430 | |
| Van Deyssellaan 21 De Wijert-Zuid | 131 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 11.000 | |
| Opaalstraat 148 Vinkhuizen-Noord | 148 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 11.000 | |
| Bandoengstraat 15 Indische buurt | 123 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -14.000 | |
| Eckhartstraat 25 Gravenburg | 129 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | € -19.500 | |
| J.F. Kennedystraat 7 Hoornse Meer | 130 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -20.000 | |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 63 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 104 | D | € 440.000 |
+€ 28.080
3 stap(pen)
|
€ 468.080 | € -20.920 | |
| Van Veldekelaan 2 Haren-Zuidwest | 148 | A+ | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 26.000 | |
| Arteveldestraat 2 Hoogkerk Dorp | 151 | D | € 475.000 |
+€ 40.770
3 stap(pen)
|
€ 515.770 | +€ 26.770 | |
| Ribesstraat 14 Selwerd | 135 | C | € 435.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 462.000 | € -27.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| J.F. Kennedystraat 7 Hoornse Meer | 130 | 6 | A | € 469.000 | € 3.608 |
| Bandoengstraat 15 Indische buurt | 123 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.862 |
| Fossemaheerd 75 Beijum-West | 120 | 6 | C | € 385.000 | € 3.208 |
| Halshoek 8 De Zeilen | 115 | 5 | A++++ | € 495.000 | € 4.304 |
| J.M. den Uylstraat 61 Hoornse Meer | 131 | 6 | A | € 415.000 | € 3.168 |
| Multatulilaan 38 Haren-Zuidwest | 122 | 5 | B | € 425.000 | € 3.484 |
| Gerbrand Bakkerstraat 20 Gorechtbuurt | 113 | 5 | B | € 485.000 | € 4.292 |
| Eckhartstraat 25 Gravenburg | 129 | 5 | A | € 469.500 | € 3.640 |
| Botermolendrift 10 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 125 | 5 | A | € 550.000 | € 4.400 |
| Froukemaheerd 188 Beijum-Oost | 126 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.373 |
| Ranonkelstraat 48 Selwerd | 133 | 6 | C | € 410.000 | € 3.083 |
| Van Deyssellaan 21 De Wijert-Zuid | 131 | 5 | A | € 500.000 | € 3.817 |