house · resale
Stuurmanstraat 8
7203DC Zutphen · Voorsteralleekwartier · wijk Wijk 02 Noordveen · Zutphen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 170 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Eggink Maalderink Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Zutphen met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-15.7% t.o.v. mediaan van € 3.878/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zutphen
| Inwoners | 1.620 |
|---|---|
| Dichtheid | 1305 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 271.000 deze listing +57% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03010203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Internationale Schakelklas Zutphen — 0.46 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Polbeek — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Arcus Huisartsenpraktijk — 1.48 km |
| Ziekenhuis | Gelre Zutphen — 3.21 km |
| OV-station | Zutphen — 1.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.202 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1690 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~520 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1971 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 456 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zutphen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek | 101 | C | € 400.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 420.200 | € -4.800 | |
| Valckstraat 7 Helleraetplein en omgeving | 125 | E | € 407.500 |
+€ 41.250
4 stap(pen)
|
€ 448.750 | +€ 23.750 | |
| Braamkamp 501 Braamkamp | 139 | B | € 435.000 |
+€ 15.290
1 stap(pen)
|
€ 450.290 | +€ 25.290 | |
| van Hoornlaan 100 Ooyerhoek | 98 | B | € 380.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 390.780 | € -34.220 | |
| De Waarden 363 Waarden en weerdslag | 107 | C | € 369.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 390.400 | € -34.600 | |
| Ida Gerhardtsingel 12 Ooyerhoek | 118 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | € -35.000 | |
| Jan Vermeerstraat 63 Warnsveldsewegkwartier-Zuid | 125 | A+ | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Valckstraat 7 Helleraetplein en omgeving | 125 | 6 | E | € 407.500 | € 3.260 |
| Braamkamp 501 Braamkamp | 139 | 6 | B | € 435.000 | € 3.129 |
| Ida Gerhardtsingel 12 Ooyerhoek | 118 | 6 | A | € 390.000 | € 3.305 |
| Jan Vermeerstraat 63 Warnsveldsewegkwartier-Zuid | 125 | 5 | A+ | € 465.000 | € 3.720 |
| Henriette Polaklaan 126 De Enk | 131 | 5 | B | € 530.000 | € 4.046 |
| De Waarden 363 Waarden en weerdslag | 107 | 5 | C | € 369.000 | € 3.449 |
| Het Prieel 5 Eme en Broek | 133 | 5 | A | € 595.000 | € 4.474 |
| Hofweg 14 Dorp Warnsveld | 105 | 5 | E | € 495.000 | € 4.714 |
| Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek | 101 | 5 | C | € 400.000 | € 3.960 |
| van Hoornlaan 100 Ooyerhoek | 98 | 5 | B | € 380.000 | € 3.878 |
| Prins Bernhardlaan 62 Warnsveldsewegkwartier-Noord | 147 | 5 | E | € 625.000 | € 4.252 |
| 't Spiker 4 Dorp Warnsveld | 140 | 5 | A | € 675.000 | € 4.821 |