databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Johannaweg 1

7555CM Hengelo (OV) · Woolde · wijk Woolde · Hengelo (O)

€ 449.000
€ 1.961 / m²
229 11kamers E
Foto 1 van Johannaweg 1 Foto 2 van Johannaweg 1 Foto 3 van Johannaweg 1 Foto 4 van Johannaweg 1 Foto 5 van Johannaweg 1 Foto 6 van Johannaweg 1 Foto 7 van Johannaweg 1 Foto 8 van Johannaweg 1 Foto 9 van Johannaweg 1 Foto 10 van Johannaweg 1 Foto 11 van Johannaweg 1 Foto 12 van Johannaweg 1

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.229 m²
Perceel217 m²
Kamers11 (7 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Hengelo (O) met 160–297 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-50.3% t.o.v. mediaan van € 3.944/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Hengelo (O.)

Inwoners1.715
Dichtheid1568 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 321.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt31%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt1.0 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01640701 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school ROC van Twente — 0.63 km · 10 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Dienstapotheek Midden-Twente — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk DC Klinieken — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis ZGT Hengelo — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Hengelo Gezondheidspark — 0.78 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Lust, Bakery & Bistro — 0.28 km · 15 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.144 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 97.609 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 229 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 8.702 per jaar (~€ 725/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.869 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~7786 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~3435 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 5.038 per jaar en 4809 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1933
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)
DakDwarskap bedekt met pannen
IsolatieGedeeltelijk dubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas HR (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Energielabel (officieel)E
Inhoud967 m³
TuinAchtertuin
Indeling11 kamers (7 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.