Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Admono Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Zwolle met 83–154 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-11.6% t.o.v. mediaan van € 4.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwolle
| Inwoners | 3.045 |
|---|---|
| Dichtheid | 6452 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 381.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01935150
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Marshof — 0.24 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Capellen — 1.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Berkenhove — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Isala — 3.0 km |
| Restaurant | Puik — 0.86 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.283 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~476 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 520 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H Roland Holststraat 29 Wipstrik-Noord | 118 | C | € 425.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 448.600 | +€ 3.600 | |
| Bredebeek 94 Aa-landen-Oost | 121 | C | € 425.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 449.200 | +€ 4.200 | |
| Braillestraat 7 Dieze-Centrum | 127 | A | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | € -5.000 | |
| Johan de Wittstraat 8 Hogenkamp | 90 | C | € 419.000 |
+€ 18.000
2 stap(pen)
|
€ 437.000 | € -8.000 | |
| Stickerbelt 69 Geren | 96 | B | € 424.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 434.560 | € -10.440 | |
| Oeverzegge 29 Milligen | 104 | A | € 429.000 | +€ 0 | € 429.000 | € -16.000 | |
| Lindestraat 17 Oud-Assendorp | 95 | G | € 425.000 |
+€ 38.000
6 stap(pen)
|
€ 463.000 | +€ 18.000 | |
| Rembrandtlaan 27 Het Noorden | 86 | C | € 409.000 |
+€ 13.330
2 stap(pen)
|
€ 422.330 | € -22.670 | |
| Rietgras 62 Milligen | 112 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | +€ 24.500 | |
| Van Diemenstraat 2 Wipstrik-Zuid | 89 | C | € 399.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 416.800 | € -28.200 | |
| Mombaerstraat 162 Hogenkamp | 111 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 30.000 | |
| Toutenburgstraat 52 Werkeren | 110 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| H Roland Holststraat 29 Wipstrik-Noord | 118 | 5 | C | € 425.000 | € 3.602 |
| Bredebeek 94 Aa-landen-Oost | 121 | 5 | C | € 425.000 | € 3.512 |
| Fruitweidestraat 48 Frankhuis | 124 | 5 | A | € 485.000 | € 3.911 |
| Rietgras 62 Milligen | 112 | 5 | A | € 469.500 | € 4.192 |
| Braillestraat 7 Dieze-Centrum | 127 | 5 | A | € 440.000 | € 3.465 |
| Eemlaan 16 Aa-landen-Midden | 111 | 5 | B | € 465.000 | € 4.189 |
| Mombaerstraat 162 Hogenkamp | 111 | 5 | A | € 475.000 | € 4.279 |
| Kamerlingh Onneslaan 37 Berkum | 125 | 5 | C | € 495.000 | € 3.960 |
| Bussenmakerstraat 3 Schoonhorst | 126 | 5 | A+ | € 495.000 | € 3.929 |
| Toutenburgstraat 52 Werkeren | 110 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.318 |
| Oeverzegge 29 Milligen | 104 | 5 | A | € 429.000 | € 4.125 |
| Coetsstraat 39 Oud-Assendorp | 113 | 5 | A | € 559.000 | € 4.947 |