Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 132 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bronsvoord Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 houses in Deventer met 71–132 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-11.2% t.o.v. mediaan van € 4.360/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 1.535 |
|---|---|
| Dichtheid | 5506 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 313.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500803
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Kleurrijk — 0.26 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sam & Iep — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.15 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Flora Apotheek — 0.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Colmschate — 0.84 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 1.22 km |
| OV-station | Deventer Colmschate — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Maria — 0.11 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.022 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | CR Remeha Tzerra ( combiketel uit 2017, huur) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 376 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thomas a Kempisstraat 29 Zwolseweg | 80 | D | € 375.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 396.600 | +€ 1.600 | |
| 1e Weerdsweg 64 Lange Zandstraat | 86 | D | € 375.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 398.220 | +€ 3.220 | |
| Berkenschakel 25 Dorp Bathmen | 91 | B | € 375.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 385.010 | € -9.990 | |
| Lange Zandstraat 74 Lange Zandstraat | 83 | C | € 389.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 405.600 | +€ 10.600 | |
| Koperwiek 35 Groot Douwel | 103 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Eendrachtstraat 47 Oosterstraat | 99 | C | € 397.500 |
+€ 19.800
2 stap(pen)
|
€ 417.300 | +€ 22.300 | |
| Klinkenbeltsweg 5 Rode Dorp | 132 | A | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | +€ 25.000 | |
| Holtkampstraat 18 Noorderplein | 107 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Kannenburg 311 Het Oostrik | 122 | C | € 325.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 349.400 | € -45.600 | |
| Hoge Hondstraat 155 Tuindorp | 80 | D | € 325.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 346.600 | € -48.400 | |
| Peppelweg 14 Roessink | 94 | C | € 425.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 443.800 | +€ 48.800 | |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koperwiek 35 Groot Douwel | 103 | 5 | A | € 375.000 | € 3.641 |
| Holtkampstraat 18 Noorderplein | 107 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.972 |
| Jan Steenstraat 32 Zandweerd-Zuid | 101 | 5 | C | € 450.000 | € 4.455 |
| Eendrachtstraat 47 Oosterstraat | 99 | 4 | C | € 397.500 | € 4.015 |
| Peppelweg 14 Roessink | 94 | 4 | C | € 425.000 | € 4.521 |
| Potterstraat 1 Zandweerd-Zuid | 101 | 4 | C | € 475.000 | € 4.703 |
| Berkenschakel 25 Dorp Bathmen | 91 | 4 | B | € 375.000 | € 4.121 |
| Jacobus Reviusstraat 18 Zwolseweg | 105 | 4 | C | € 480.000 | € 4.571 |
| Swaefkenstraat 65 Rollecatekwartier | 119 | 5 | F | € 435.000 | € 3.655 |
| Banekaterveld 6 Dorp Colmschate | 90 | 4 | C | € 475.000 | € 5.278 |
| 1e Weerdsweg 64 Lange Zandstraat | 86 | 4 | D | € 375.000 | € 4.360 |
| Lange Zandstraat 74 Lange Zandstraat | 83 | 4 | C | € 389.000 | € 4.687 |