house · resale
Duin en Kruidberg 3
1187JJ Amstelveen · Buitenplaatsenbuurt · wijk Bovenkerk - Westwijk Noord · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geijsel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Amstelveen met 105–196 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-8.2% t.o.v. mediaan van € 6.133/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 1.350 |
|---|---|
| Dichtheid | 4557 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 529.000 deze listing +61% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03621102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.13 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Bovenkerk Westwijk — 1.16 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 3.57 km |
| Restaurant | Tummy Treats — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.058 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 183.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.020 per jaar (~€ 252/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.310 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2567 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~906 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 604 per jaar en 604 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta Ace 28c CW4 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 484 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € 0 | |
| Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt | 133 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 25.000 | |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | C | € 795.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 805.890 | € -44.110 | |
| Watercirkel 127 Watercirkelbuurt | 133 | B | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -50.000 | |
| Straat van Magelhaens 29 Zeestratenbuurt | 177 | A | € 900.000 | +€ 0 | € 900.000 | +€ 50.000 | |
| Asserring 53 Theaterbuurt | 132 | B | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -55.000 | |
| Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt | 138 | A | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -65.000 | |
| Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt | 158 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | +€ 75.000 | |
| Moldau 7 Watercirkelbuurt | 153 | C | € 750.000 |
+€ 13.770
1 stap(pen)
|
€ 763.770 | € -86.230 | |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | C | € 925.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 938.500 | +€ 88.500 | |
| Oude Karselaan 12 Patrimonium | 114 | C | € 935.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 945.260 | +€ 95.260 | |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -125.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | 6 | C | € 925.000 | € 6.167 |
| Moldau 7 Watercirkelbuurt | 153 | 5 | C | € 750.000 | € 4.902 |
| Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt | 158 | 5 | A | € 925.000 | € 5.854 |
| Alpen Rondweg 42 Alpen Rondwegbuurt | 138 | 6 | A | € 700.000 | € 5.072 |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | 6 | C | € 1.055.000 | € 7.276 |
| Asserring 53 Theaterbuurt | 132 | 6 | B | € 795.000 | € 6.023 |
| Rigi 1 Alpen Rondwegbuurt | 137 | 6 | C | € 690.000 | € 5.036 |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | 5 | A | € 725.000 | € 5.070 |
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | 5 | A | € 995.000 | € 6.338 |
| Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt | 138 | 5 | A | € 785.000 | € 5.688 |
| Landlust 13 Molenbuurt | 142 | 5 | A | € 985.000 | € 6.937 |
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | 5 | A | € 850.000 | € 5.120 |