Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 139 m² |
| Perceel | 82 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Maas Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 87 houses in Eindhoven met 97–180 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 6.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Slingertouw — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.64 km |
| Restaurant | Sushi 123 — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.224 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.811 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1807 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~556 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 491 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 7 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | C | € 525.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 549.800 | € -200 | |
| de Koppele 62 Vaartbroek | 153 | C | € 525.000 |
+€ 30.600
2 stap(pen)
|
€ 555.600 | +€ 5.600 | |
| Bredalaan 81 Het Ven | 129 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 25.000 | |
| Pijlstaartpad 27 't Hofke | 134 | B | € 500.000 |
+€ 14.740
1 stap(pen)
|
€ 514.740 | € -35.260 | |
| Landgraaf 49 Grasrijk | 123 | A | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | +€ 40.000 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 614.300 | +€ 64.300 | |
| Melsbroekhof 5 Tempel | 160 | C | € 598.000 |
+€ 32.000
2 stap(pen)
|
€ 630.000 | +€ 80.000 | |
| Ullerberglaan 13 Woenselse Heide | 169 | C | € 600.000 |
+€ 33.800
2 stap(pen)
|
€ 633.800 | +€ 83.800 | |
| Obrechtlaan 38 Bennekel-Oost | 104 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -85.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bredalaan 81 Het Ven | 129 | 7 | A+ | € 575.000 | € 4.457 |
| Pijlstaartpad 27 't Hofke | 134 | 8 | B | € 500.000 | € 3.731 |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | 6 | B | € 600.000 | € 4.615 |
| de Koppele 62 Vaartbroek | 153 | 6 | C | € 525.000 | € 3.431 |
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | 6 | C | € 525.000 | € 4.234 |
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | 7 | B | € 649.000 | € 4.160 |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | 6 | C | € 650.000 | € 5.039 |
| Landgraaf 49 Grasrijk | 123 | 6 | A | € 590.000 | € 4.797 |
| Melsbroekhof 5 Tempel | 160 | 7 | C | € 598.000 | € 3.738 |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | 6 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| St Jorislaan 10 Rochusbuurt | 158 | 7 | B | € 675.000 | € 4.272 |
| Remuslaan 54 Oude Gracht-Oost | 148 | 6 | D | € 399.000 | € 2.696 |