Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 193 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Honig & Huis Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 80 houses in Almere met 96–179 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-15.5% t.o.v. mediaan van € 4.076/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 2182 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 576.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 1% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00344301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Aurora — 0.48 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS De Greef — 0.54 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheken Almere Buiten — 1.15 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk het Duyfken — 1.13 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Almere Buiten — 1.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.452 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 491 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E. du Perronstraat 34 Literatuurwijk Midden-oost | 128 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Radar 1 Noorderplassen W.-Oost | 115 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Vleugelnootsingel 30 Parkwijk Noordwest | 122 | A | € 470.000 | +€ 0 | € 470.000 | € -5.000 | |
| Ravelplantsoen 82 Muziekwijk Z.-Oost | 119 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Edelhertweg 93 Faunabuurt Zuidwest | 136 | B | € 450.000 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 464.960 | € -10.040 | |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | B | € 450.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 463.750 | € -11.250 | |
| Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 462.980 | € -12.020 | |
| Meindert Hobbemastraat 176 Tussen de Vaarten N.- Oost | 129 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 14.000 | |
| Geerten Gossaertpad 21 Literatuurwijk Noordwest | 124 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 15.000 | |
| Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West | 132 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden | 110 | B | € 485.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 497.100 | +€ 22.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West | 132 | 5 | A | € 495.000 | € 3.750 |
| Schildmeerstraat 7 Waterwijk West | 132 | 5 | A+ | € 450.000 | € 3.409 |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | 5 | A | € 525.000 | € 3.832 |
| Meindert Hobbemastraat 176 Tussen de Vaarten N.- Oost | 129 | 5 | A | € 489.000 | € 3.791 |
| E. du Perronstraat 34 Literatuurwijk Midden-oost | 128 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.711 |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | 5 | A | € 525.000 | € 4.038 |
| Hendrik Werkmanstraat 95 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 146 | 5 | A | € 525.000 | € 3.596 |
| Geerten Gossaertpad 21 Literatuurwijk Noordwest | 124 | 5 | A | € 490.000 | € 3.952 |
| Edelhertweg 93 Faunabuurt Zuidwest | 136 | 6 | B | € 450.000 | € 3.309 |
| Delacroixstraat 23 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 132 | 6 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| Madernastraat 67 Muziekwijk Z.-Oost | 133 | 5 | B | € 595.000 | € 4.474 |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | 4 | B | € 450.000 | € 3.600 |