Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jan Wolters Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Nieuwegein met 73–136 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+3.2% t.o.v. mediaan van € 4.381/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 2.720 |
|---|---|
| Dichtheid | 3996 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03560801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lucas Galecop — 0.1 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.45 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Galecop — 0.35 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk — 0.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 2.83 km |
| OV-station | Nieuwegein City — 2.38 km |
| Restaurant | Chinese Afhaalspecialiteiten Galecop — 0.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.408 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1365 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~420 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 347 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Rigolettoplantsoen 16 Zuilenstein-Noord | 100 | B | € 450.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 461.000 | € -14.000 | |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | C | € 440.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 458.400 | € -16.600 | |
| Rendierweide 48 Binnenweides | 126 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Lavendelhof 22 Hoogzandveld-West | 128 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Gerard Bruninghove 3 Hoven-West | 105 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 | |
| Frederik van Eedenhove 39 Hoven-Oost | 88 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | B | € 435.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 445.010 | € -29.990 | |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | D | € 415.000 |
+€ 29.160
3 stap(pen)
|
€ 444.160 | € -30.840 | |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | C | € 420.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 443.400 | € -31.600 | |
| Oeverloper 6 Doorslag-Oost | 122 | D | € 475.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 507.940 | +€ 32.940 | |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -36.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rigolettoplantsoen 16 Zuilenstein-Noord | 100 | 4 | B | € 450.000 | € 4.500 |
| Aart van der Leeuwhove 6 Hoven-Oost | 105 | 4 | A+ | € 530.000 | € 5.048 |
| Gerard Bruninghove 3 Hoven-West | 105 | 3 | A | € 450.000 | € 4.286 |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | 5 | A | € 485.000 | € 4.330 |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | 5 | D | € 415.000 | € 3.843 |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | 4 | C | € 440.000 | € 4.783 |
| Dokter B.J.Buurmanstraat 38 Vreeswijk | 97 | 5 | B | € 425.000 | € 4.381 |
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | 4 | B | € 435.000 | € 4.780 |
| Rietzanger 4 Doorslag-Noord | 90 | 4 | A | € 425.000 | € 4.722 |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | 5 | C | € 420.000 | € 3.590 |
| Simon Vestdijkhove 18 Hoven-Oost | 119 | 5 | A | € 549.000 | € 4.613 |